Archives

İzledim-İzliyorum

Bugün izlediğim 2. film oluyor kendileri :)

Bu tür filmleri seviyorum lan. Macera dolu, olağanüstü, değişik yaratıklar falan. Hoşuma gidiyor. Ve Gizemli Adaya Yolculuk’ta tam sevdiğim türden bir film.

Bu arada filmdeki esmer kızda çok hoşuma gitti yani bunuda belirtmek istedim <3 :)

 

Filmin konusu:

“Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir: tabii Sean’ın büyükbabasıyla birlikte!

2008 yılında çekilen Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey to the Center of the Earth) filminin devamı olan yapım Jules Verne’nin Esrarlı Ada filminden uyarlanarak çekilmiş bir yapım. Uzun metraja yeni geçiş yapan Brad Peyton’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrolünde ilk filmden gelen Josh Hutcherson yer alırken ona eşlik eden kadroda Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Michael Caine ve Luis Guzmán isimleri göze çarpıyor.”

İzlemeye değer bir film bence. Bu tür filmlerden hoşlanıyorsanız tavsiye ediyorum.