Archives

Tanıtım

Yanarca, puanlama sistemiyle çalışan sosyal bir video paylaşım ve tavla oynama sitesidir.

Üyeler ilginç buldukları videoları paylaşabilir, paylaşılan diğer videolara görüş bildirebilirler.
Her üye yaptığı paylaşım ve video yorumu sayısına, bu paylaşım ve yorumların beğenilme oranına göre gün sonunda puan kazanır.

Üyeler kazandıkları puanları Yanarca Tavla ile diğer üyelerle tavla oynamak için, yada Yanarca Teklif ile açık arttırmaya çıkarılan ürünlere teklif vermek için kullanabilirler.

Daha fazla puan kazanmak için paylaşılan videoları facebook ve twitter hesabınızda paylaşabilir, arkadaşlarınıza üyelik davetiyesi gönderebilirsiniz.

Not: Paylaşımlarınız arttıkça üyelik seviyeniz de artacak, böylece daha çok puan kazanabileceksiniz.

www.yanarca.com

Kişisel

Aylar önce şu yazımda da sitedeki iletişim bölümünden bir evlenme teklifi aldığımı söylemiştim. Ee tamam, blog hayatımızda bazen böyle saçma olaylar ile karşılaşabiliriz. Ee ama kardeşim, bu olay bir değil iki kez olursa insanın da kafası atıyor tabi.

Diğer blog yazarı arkadaşlarıma sorduğumda “başınıza hiç böyle bir olay geldi mi?” diye “hayır” diyip, yaşadığım olaya şaşırarak gülüyorlar. Beni mi bulur bunlar hep!?

evlenme teklifi

Önceki evlenme teklifini gönderen kız mıydı yoksa erkek miydi bilmiyorum ama bunu gönderen sanırım erkek. Çünkü adı “Uğur”. Hadi kızdan alsak şu evlenme teklifini “gençliğin verdiği enerji işte… boşver” derdim ama evlenme teklifini gönderen erkek olunca bunu gençliğe değilde neye bağlamalıyım bilemedim…

Cevap yazıyorum laf sokarak, geri cevap da yazmıyor bu numuneler. Neyse efenim, artık bunları da böyle kabul edeceğiz…

Kişisel

Az önce maillerimi kontrol ederken sitemdeki iletişim bölümünden yazılmış bir mail ile karşılaştım. Hemen açıp okudum maili. Okur okumaz şok oldum. Güldüm o an bi kendi kendime. “Ulan dur şuna bi cevap” yaziyim dedim ama yazacak birşey bulamadım!

Neden mi şok oldum maili okuyunca. Çünkü mailde ismi “Deniz” olan biri benimle evlenmek istediğini ve benim kabul edip etmediğimi soruyor :D Siz olsanız ne yapardınız Allah aşkına ya :D

Yahu kardeşim, ben o iletişim bölümünü siz bana evlenme teklifi edin diyemi koydum! Adam gibi kullanın şu iletişim sayfasını yahu!

İnanmayanlara ekran alıntısı da alıp koyuyorum. “Fotoşok” ta yoktur ;)