Archives

Videolar

Okuldan bir arkadaşımın önerisi üzerine izlediğim, aşırı derece de hoşuma gittiği için defalarca izlediğim İşler Güçler dizisinden bir kesit.

Şimdi güldük eğlendik. Şakayı bi kenara bırakalım… Yada bir deyim daha, eğri oturalım doğru konuşalım… Gerçekten ses de güzel, beatbox da iyi yapılıyor.

Bugün arkadaşıma gittiğimde bana telefonundan bir ses dinleteceğini söyledi. “Ne dinleteceksin?” diye sorduğumda “3D ses” dedi. E tabi şin içine 3D girince bende merak ettim. “Dinlet bakalım” dedim. Arkadaşım bana “Sadece kulaklıkla oluyor” dedi ve kulaklığı takıp dinleye başladım.

Sesi dinlemeye başlar başlamaz şok oldum. Çünkü dinlediğim ses bir adam ingilizce birşeyler söylüyor ve adam sanki yanımda konuşuyor gibiydi! Ve sesin ilerleyen saniyelerinde su sesi falan gelmeye başladı. Suyun şırıltısı o kadar gerçekçiydi ki inanamazsınız… Sesi sonuna kadar dinledim ve hayretler içerisinde kaldım. Devamını Oku

Birkaç gündür bilgisayar başında müzik dinlemek yerine yagmur sesi dinliyorum. Evet! Bildiğiniz yağmur sesi. Yagmurun o “şıkır şıkır” sesi beni biraz rahatlatıyor, kafamı dinlendiriyor.
Yağmurun sesi herşeyiyle çok güzel! Hem gürültüsüyle{yağmur yağarken duyulan gök gütültüsü}, hem kuş sesleriyle hemde kendi “şıkır şıkır” sesiyle :)

Yağmur sesini seven sadece ben değilim ki, yağmur sesini dinlemek isteyenler için çok güzel bir site bile var: YagmurSesi.net

İsterseniz 15 dakika uzunluğunda .mp3 formatında bir yağmur sesini bilgisayarınıza indirerekte dinleyebilirsiniz. Tıkla!