Archives

Eskiden olduğu gibi artık kimse kazan ya da şofben kullanmıyor ve doğalgazın hayatımıza girmesi ile birlikte kombiler evlerimizde yerini aldı diyebiliriz. Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı büyük ölçüde karşılayan kombiler sayesinde daha rahat bir yaşam da bizlere sunuldu ancak düzenli bir kullanımdan öte düzenli bakım bu ürünler için oldukça önemli! Kombi satın almadan önce detaylı bir araştırma yaptım ve bu sektörde kalitesini kanıtlamış kaliteli bir marka olan Demirdöküm’ü tercih ettim.

Özel Demirdöküm İstanbul Servisi Telefonu : 444 1 494

Demirdöküm marka kombi ile ilgili şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ancak düzenli bakımlarını da aksatmadım. Düzenli bakım aldığım firmadan oldukça memnunum ve sizlere de bu firmadan biraz bahsetmek istiyorum.

Demirdöküm Kombi servis firmasına internet üzerinden ulaştım ve ilk dikkatimi çeken de web siteleri oldu. Güzel bir tasarım ile karşıma çıkan sitede firma ile ilgili her şey anlatılıyor ve verdikleri hizmetlerin yanı sıra servis ağlarını da site üzerinden görebiliyorsunuz. Firmadan aldığım ilk hizmet bakım hizmeti oldu ve gerçekten kusursuz bir işçilik ile ürünümü bana teslim ettiler.

Kombi ile ilgili sorun yaşamamamda en büyük etken firmanın bana sunduğu bakım hizmetidir. Belli zaman dilimlerinde firmadan hizmet almaya devam ediyorum ve kombimde herhangi bir sorun olmamasına rağmen bu deneyimli ekibe kombiyi teslim etmekten çekinmiyorum. 444 1 494 ile sizler de firmaya ulaşabilir ve Demirdöküm marka kombiniz için hizmet alabilirsiniz. Web adresleri: http://www.demirdokum-servisleri.net

Aktüel, İnternet, Videolar

Microsoft, 1996’dan beri hizmet veren büyük e-mail servisi Hotmail’i kapattı ve Outlook mail servisini devreye soktu.

İlk çıktığı yıllarda adeta tekel olan Hotmail son yıllarda giderek azalan popülerliği ve kullanımı üzerine yenilenme kararı aldı ve ismide, tasarımıda herşeyi değişti.

Yıllardır yazılım olarak bildiğimiz Outlook artık başlı başına bir e-mail servisi oldu.


Outlook’un tasarımı Windows 8 ile entegre edilmiş.

Outlook hesabınıza Facebook, Twitter, Google+ ve Skype hesaplarınızı bağlayabiliyorsunuz. Böylelikle Outlook üzerinden Facebook’ta ki ve Skype üzerindeki arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz.

Outlook ile dosya göndermek çok kolay. Bir seferde 300MB dosya gönderebiliyorsunuz ve fotoğraflarınızı, Word, Excel ve PowerPoint belgelerinizi önizleyebiliyorsunuz.

Ayrıca Outlook’un her kullanıcıya verdiği kapasite ise bazı rivayetlere göre sınırsız, bazı rivayetlere göre ise 7GB :)

Hemen sizde kendinize @outlook.com uzantılı e-mail alın. Outlook.com

Hotmail.com Uzantılı Hesabınızı Outlook.com Üzerinde Kullanmak

Eğer hotmail.com uzantılı bir e-mail hesabınız var ise bunu outlook.com üzerinden kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hotmail.com üzerinden hesabınıza girerek “Ayarlar” sekmesinden “Outlook ürününe yükseltin” i seçin ve hesabınızı taşıyın. İşte bu kadar basit :)

 

Aktüel, Google

Uzun zamandır beklenen ve dün resmi olarak duyurulan Google’ın DropBox ve SkyDrive gibi ücretsiz servislere rakip olarak hizmete sunduğu yeni servisi Google Drive açıldı. 

Google Drive ile dosyalarınızı webde depolayabilir, dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hizmet her kullanıcıya 5GB alan sunuyor.  Google “bana 5GB yetmez!” diyenleride unutmayarak daha fazla alan sahibi isteyenler için ücretli paketler hazırlamış. Paketler şöyle:

  • 2.49 dolara 25 GB,
  • 4.99 dolara 100 GB,
  • 49.99 dolara ise 1 TB alan sahibi olabilirsiniz.

Bu arada fiyatların aylık olduğunuda hatırlatalım.

Eğer GMail ile birlikte Google Drive‘da kullanırsanız GMail alanınız da artıyor. Yani daha büyük bir e-mail kutunuz oluyor.

 

Tanıtım Videosu

 

Hemen buraya tıklayarak kendinize özel bir Google Drive hesabı açın ve dosyalarınızı webde dosya depolamanın ve arkadaşlarınızla paylaşmanın keyfini yaşayın! :)