Archives

Aktüel, Oyun, Videolar

Dünyada üclü Angry Birds’ün yapımcısı Rovio, yeni bir oyuna imza atıyor! Amazing Alex.

Amazing Alex’te amacımız bir topu sepete sokmak. Ama bunu yapmak o kadar kolay değil. Topu sepete sokmak için tam 35 farklı nesne kullanabiliriz ancak bunları kullanırken çok dikkat etmeliyiz. Ufacık bir açık bile topun sepete girmesini engelleyebiliyor.

Amazing Alex bu fiziksel hassaslığı yönünden Angry Birds’ü andırıyor.

Amazing Alex100 bölümden oluşuyor ve dilersek kendi bölümümüzü oluşturup arkadaşlarımızlada paylaşabiliyoruz.

Amazing Alex yani İnanılmaz Alex Android için ücretsiz, iPhone için $0.99, iPad için ise $.2.99 olarak karşımıza çıkıyor. Görünüşe göre Rovio, fiyat politikasından ödün vermiyor :)

 

Android {ücretsiz}

iPhone {$0.99}

iPad {$2.99}

Aktüel, Oyun, Videolar

Rovio’nun ünlü oyunu Angry Birds‘ün yeni versiyonu “Angry Birds Space” iki günce önce yayınlandı. Bende az önce oyunu oynama fırsatı buldum.

Rovio bu sefer gerçekten iyi iş çıkarmış. Oyunun müzikleri özellikle çok güzel olmuş. İşin içine birde yer çekimsiz ortam girince oyunun zevki daha da artıyor. Yerçekimsiz dedik ama her yer yerçekimsiz değil tabii ki. Kuşları fırlattığımız yerde yer çekimi yok fakat kuşları gezegenlere fırlattığımızda gezegenün etrafındaki küçük alanda yer çekimi var. Bu yer çekimli alan sayesinde oyun hem zorlaşıyor hemde daha da keyifli oluyor.

 

Hikaye

 

Ekran Görüntüleri

 

İndirme Bağlantıları

Android – Ücretsiz{17. Bölüme Kadar}

iPhone

Mac

PC{Windows} – Ücretsiz{17. Bölüme Kadar}

Daha önce sizlere şu yazımda Angry Birds‘ün yakında Facebook’ta olacağından bahsetmiştim. Aradan çok uzun bir zaman geçmeden Angry Birds sonunda Facebook’a geldi!

Oyuna göz attığımızda klasik Facebook oyunlarından bir farkı yok. Arkadaş davet etme, puan kazanarak arkadaşlar arasında sıralama yapma ve hergün oyuna girerek sürpriz hediyeler kazanma vs.vs.

Oyunu şu adresten oynayabilirsiniz. İyi oyunlar. Devamını Oku

Rovio’nun ünlü oyunu Angry Birds Facebook’tan önce bir çok platformda yayınladı. Andorid, iOS, PC, Mac, Google Chrome ve Google+ ta yer alan Angry Birds şimdide Facebook’a geliyor!

Her Platformda büyük yankı uyandıran Angry Birds bakalım Facebook’ta da başarılı olabilecekmi. Bence hiç kuşkusuz Angry Birds her platformda olduğu gibi Facebook’tada büyük yankı uyandıracak ve ününe ün katacak.

Rovio’nun bizleri Angry Birds’ün yakında Facebook’ta olacağından haberdar etmek için yayınladığı videoyu yazının devamında birlikte izliyoruz… Devamını Oku