Archives

Tanıtım

Arabası olmadan hareket edemeyen, hayatındaki temel taş eksilmiş gibi kişiler var sevgili arkadaşlar. Bu kişiler arabalarıyla bütünleşmeye o kadar çok alışmışlar ki, arabaları ellerinden alınmaya görsün. Aman Allahım, böyle bir durumda elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi üzülürler. Oyun sitemizdeki araba oyunları bölümüne sizler için eklemiş olduğumuz yeni oyunda da, bu konuya değindik sevgili arkadaşlar. Araba oyunları içindeki, oyunlar1bölümünde yer alan “arabasız çıkmam abi” oyunundan bahsedelim isterseniz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz oyunda, bakkala gitmek için bile yürümeye üşenen bir karakterimiz bulunmakta. Bu durumdaki üşengeç ve arabakolik kişiyi bakalım kim düzeltebilecek? Bu konuda en kısa sürede başarılı olacak arkadaşlara sürpriz hediyelerimiz bulunmakta. Bu hediyeleri kaçırmayın ve hemen eğitime başlayın sevgili arkadaşlar. Bu arada hatırlatmakta fayda var. Araba oyunları içerisindeki karakter gerçekten de ilginç arkadaşlar. Kimselere benzemeyen bu kişiliği hem sevecek hem de uyuz olacaksınız. Neyse lafı uzatmayalım ve oyunumuza geçelim.

3d oyunlar oyna

Araba oyunları içerisindeki en komik oyunlardan birisi olan, “arabasız çıkmam abi” oynayan herkesi kendine bağlamış halinde sevgili arkadaşlar. Bu güzel oyunu bir oynayan, bir daha oynamak istiyor. Tıpkı diğer arkadaşlarımız gibi, sizlerin de bu oyunu fazlasıyla seveceğinizi düşünüyoruz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı ve püf nokta öğrenmeniz de mümkün. Bu konuyla ilgili tüm bilgileri, araba oyunları bölümündeki panoda bulabilirsiniz. Her türlü yardım ve önerinin olduğu bu bölüme, sizler de kendi düşüncelerinizi belirtebilirsini, araba oyunları ekibi olarak, sizin görüşlerinize çok önem veriyor ve ilerde yapılacak değişiklikler esnasında, sizlerin de önerilerinden yararlanmak istiyoruz. Örnek olara, zevkli oyunumuzda kendi tekniklerinizi kullanıyor olabilirsiniz. Bu teknikleri bizimle de paylaşın istiyoruz. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler. Araba oyunları içerisindeki başka bir oyunda görüşmek dileğiyle.

Google+ sonunda bekleneni yaptı ve oyunları sundu! Ama herkese değil. Şuan Google+ oyunlarını oynayabilen kişi sayısı az. Çünkü henüz oyunlar test aşamasında.

Google+, oyunlarını tam 16 oyun ile duyurdu. Bu 16 oyun içinde en dikkat çekenleri ise Angry Birds ve Zynga Poker. Diğer oyunlar ise şöyle: Bejeweled Blitz, Buble Island, City Of Wonder, Dragons Of Atlantis, Edge World, Floood It, Monster World, Collapse Blas, Crime City, Diamınd Dash, Dragon Age Legends, Sudoku, Wild Ones, Zombie Lane

Google+ oyunlarının tanıtım videosu ve ayrıntılar yazının devamında. Devamını Oku