Archives

Her sahurda Ömer Döngeloğlu hocayı dinlemek bana büyük keyif verir. Hoca o kadar içten ve o kadar güzel anlatıyor ki, kendini izletmeyi, dinletmeyi başarıyor Ömer hoca.

Ömer hoca bazen konularında Facebook’tan, Twitter‘dan ve MSN‘den bahsediyor. Ve buda herkesin dikkatini çekiyor. Bazıları, “Böyle hoca mı olur! Facebook’tan Twitter’dan bahsediyor!” diyor. Ve buda beni çok kızdırıyor. Sen hocanın anlattıkları içinde sadece Facebook‘u ve Twitter‘ı anlıyorsan hoca ne yapsın? Hocaların Facebook‘tan ve Twitter‘dan bahsetmeye hakkı yokmu?

Ömer hoca ve diğer hocalar bize doğruyu ve yanlışı öğrettiği için gerektiğinde Facebook‘tan da bahseder, Twitter‘dan da bahseder, MSN‘den de bahseder! Hocaların da buna hakkı vardır. Kimse gidipte bi hocaya “Şu konudan bu konudan bahsetme” diye bilir mi? Diyemez! O hoca neden her gece bağıra bağıra, ağlaya ağlaya anlatıyor? Biz öğrenelim diye. Devamını Oku

Burnumu sokmadığım bir Skype kalmıştı, sonunda onada burnumu soktum :) Merak ettim nasıl birşey diye, üye oldum indirdim ve şuanda kullanıyorum. Gerçekten güzelmiş. MSN Messenger’a bin basar başka bir deyişle.

Skype’ı ilk açtığımda önce kendi cep numaramı aradım ve kendi numarama ulaşamadım. Sonra evi aradım, evin telefonu çaldı, açtım ve kendimle 1-2 dk test için konuştum :D Gerçekten çok güzel bir programmış. Hoşuma gitii. Bence sizde kullanın. Kullanırsanız veya zaten kullanıyorsannız beni ekleyin. Nickim: kralizasyon