Archives

Vay be! Koskoca bir eğitim-öğretim yılını daha atlattık ve lise 2 ye geçtik!

Ulan ne günler geçirdik bee! Yeri geldi yazılılardan yüksek aldık sevindik, yeri geldi düşük aldık üzüldük. Yeri geldi düşük sözlü veren hocalara küfür ettik. Yani acısıyla tatlısıyla bir yılı bitirdik.

Lise 2 için sayısal seçtim. Kimisi zor dedi, kimisi yapamazsın falan dedi ama arkadaşlar korkma yaparız biz dediler ve motive ettiler beni. Sayısal seçmemde arkadaşlarında rolü büyük yani. Birazda internetten araştırma yaptım sayısal zormu acaba diyerekten ve internette de kimisi zor diyor, kimisi kolay diyor… Olan oldu artık ya seçtik işte sayısal. Yapacak bişey yok. Zorsa da oturacağız eşşek gibi çalışacağız arkadaş!

Sınıfta kalmaktan çok korkuyordum bu yıl çoğu kişi gibi. Çünkü her iki dönemde de ilk yazılılardan sonra notlarıma baktığımda çok zayıfım olduğunu gördüm. Ama son yazılılarda hem çalışarak, hemde arkadaş desteği ile zayıfların birçoğunu kurtardık. İlk dönem karnede 2 zayıf vardı: Kimya ve Coğrafya. İkinci dönem Kimya’yı kurtardım ama zayıf dersler arasına yenileri eklendi :) İkinci dönem 4 zayıfım vardı :) Yinede ortalama ile geçtim Allah’a şükür.

Lise 2 de çok çalışacağım” diyorum kendi kendime herkes gibi ama… Kesin yine çalışmayacağım. Çünkü her zaman böyle diyoruz ve yine aynı seviyede çalışıyoruz. İnşallah bakalım seneye daha çok çalışırız :)

Bu arada sınıfta kalan ve sorumlu olarak geçen arkadaşlarda haketmişti yani. Oh olsun onlara! :D