Archives

Kralizasyon.net

Yine kapalı kaldı site birkaç gün ama değdi, yine gerçekten değdi!

Lafı fazla uzatmayalım. Gelelim sitedeki yeniliklere!

Yeni Tema

Her ne kadar eskisine çok benzese de yeni bir temaya geçtik. Önceki tema “Gene Gri v1” di bu ise “Gene Gri v2”. Eskisine benzemesi normal :)

Yeni temamız birkaç px daha dar olduğundan önceden eklediğim videolarda biraz taşma var. Onlarıda göz ardı edersiniz artık :)

Tab Menuler

Yeni tema ile birlikte gelen tab menuler sayesinde kategoriler arasında hızlı geçiş yapabileceksiniz.

Oyunlar

Bazı arkadaşlarım diyordu hep “sitene oyunda ekle” diye. Bende yeni tema vesilesiyle ekledim Oyunlarım diye bir kategori açarak birbirinden güzel oyunlar ekliyorum.

Vede oyunların yer aldığı sayfalardan sidebarı yani yanda gördüğünüz bileşenleri kaldırdım. Oyunları geniş geniş oynayın diye! :)

Bazı oyunları oynamak için Adobe Showckwave Player gerekiyor. Hangi oyunda gerektiğini ilgili oyuna yazdım, download linkinide verdim. Playeri indirip rahat rahat oynayabilirsiniz oyunları.

 Şuan henüz 6 tane oyun var bu kategoride ama ileride “ayy hangi oyunu oynasam acaba” diyerek işin içinden çıkılmaz bir hale sokacağım sizi :D

Resim Galerisi

Birbirinden ilginç resimlerin, wallpaperların vs. vs. yer alacağı güzel bir kategori olacak. Şuan bu kategoride az yazı olduğuna bakmayın çok yakında “ayy önceki hangi galeriye göz atsam acaba” diyerek işin içinden çıkılmaz bir hale sokacağım sizi :D

Videolar

“Ee zaten önceden de vardı bu kategori” demeyin! Artık bu kategoride sadece yazılara ekledim videolar değil, birçok video yer alacak!

Komik, ilginç, film sahneleri, oyun videoları vs. vs. birçok video yer alacak. Zamanım oldukça dolduracam bu kategoriyide :)

Enes abi “Hayırlı olsun” yorumunu bekliyorum yine :D