Archives

Kralizasyon.net

Kralizasyon'a Yön Verin!

Kralizasyon, ilk açıldığı günden bu yana yavaş yavaş gelişti. Belli bir takipçi kitlesi oldu. Ama istediği kitleye ulaşamadı.

Elbette burada benim hatalarım var. Hatalarımı bilmiyorum. Ne yaptımda böyle oldu? Yada ne yapmadım da böyle oldu?

Siz değerli Kralizasyon takipçileri olarak, Kralizasyon’un geleceğine yön verebilirsiniz. Sizlere yeni takipçiler getirin demiyorum. Bu sizin göreviniz değil tabii.

Peki Kralizasyon’un geleceğine nasıl yön vereceksiniz?

Aslında sadece geleceğine değil, Kralizasyon’un her şeyine yön vereceksiniz. Artık benim kararlarım ikinci planda, önemli olan sizin kararlarınız.

  • Kralizasyon’un grafiksel ve tasarım yönünden eksik yada hataları mı var?
  • İçerik yönünden sıkıntılarımız mı var?
  • Yada Kralizasyon’un beğenmediğiniz bir özelliği, veya hatası mı var?

hiç çekinmeden bu yazı altında yorum olarak söyleyerek, Kralizasyon’un gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Artık sizin fikir ve düşünceleriniz ön planda!..

Kralizasyon.net

23 Nisan… İlk duyduğunuzda aklınıza ulusal egemenlik ve çocuk bayramı geliyor değilmi. Benimde öyle.

Aylardır hayalini kuruyordum 23 Nisan’da bloguma “Bugün Kralizasyon.net’in Doğum Günü” diye bir yazı yazmak. Ama bak unuttuk işte gördün mü! :)

Neyse olabilir böyle şeyler arada sırada ama ben bunu nasıl unuturum hala aklım almıyor ya! Koskoca 23 Nisan’ı yani Kralizasyon.net’in doğum gününü nasıl unuturum beenn!

Neyse olan oldu. Artık önümüzdeki doğum günlerine bakacağız.

Efenim artık Kralizasyon.net 1 yaşına bastı. Vatana millete hayırlı uğur olsun. Bu arada şunuda söyleyelim ilk yılımızı 172 yayımlanmış yazı ve 345 onaylanmış yorum ile bitirdik. Ayrıca Kralizasyon.net toplam ziyaret sayısı sanırım 50 bin oldu hatta geçti bile.

Kralizasyon.net’in sahibi ve tek yazarı olarak blogun yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmesini, onlarca kişi tarafından sürekli takip edilmesini sağladım. Aslında amacım bu değildi. Yani nasıl desem amaçlarım arasında buda vardı ama ben bu blogu yazmak için açtım ve yazdım. Durmadan! Klavyemde tuşlar fırlayıncaya kadar hatta ölümüne yazdım! :D

Neyse çok abartmayalım.

E tabi ilk yılımızı doldurmamız şerefine bir çekiliş yapmak istedik ama biz öğrenci adamız şimdi yani. Bizde ne arar çekiliş için harcanacak para? :D

Saçmalamasyon mu yaptım ben? Evet galiba yaptım. Hemen daha fazla yapmadan yazıya son noktayı koymak istiyorum.

Son noktayı koymadan önce şu geleneksel lafıda söylemek istiyorum adettendir çünkü :D

Bu blog sizler sayesinde buralara kadar geldi!

Aktüel, Kralizasyon.net

ShifDelete.net ve Teknosa’nın ortak hazırladığı SDN Teknosa Magazin dergisinde “Blogcunun Dünyası” kategorisinde her ay göze çarpan beş blog tanıtılıyor. Bu ay, tanıtılan bloglar arasında Kralizasyon’da var!

Blogumu dergide şöyle tanıtmışlar:

“Bloga kişisel yazılarının yanı sıra internet, blogger, wordpress, grafik, tasarım, sosyal medya vs. vs. birçok kategoriye dair yazılarda bulunuyor. Hatta slogan cümlesi o kadar iddialı ki, insanı ister istemez etkilemeyi başarıyor. Blog, “Kralizasyon.net”ten okunur! Ne kadar iddialı değil mi?”

İncelemek için: SDN Teknosa Magazin Sayı 18 Sayfa 31‘deki 3. bağlantıya tıklayın.

Çok mutlu oldum lan bu dergide blogumu görünce. Aslında @Atakan olmasaydı göremeyecektim. Bana bugün WMAracından gönderdiği mesaj sayesinde gördüm blogumun dergide çıktığını. Atakan’a teşekkür ettim ama birde buradan teşekkür etmek istiyorum. Teşekkürler Atakan’cığım :)

Kim bilebilirdi ki… Kralizasyon.net büyüyecek, ünlenecekte dergilere çıkacak… Benim bile aklıma gelmiyordu doğrusu. Ama işte nasip kısmet bu işler :D

Darısı diğer blog yazarı arkadaşlarımın başına inşallah!