Archives

Kralizasyon.net

23 Nisan… İlk duyduğunuzda aklınıza ulusal egemenlik ve çocuk bayramı geliyor değilmi. Benimde öyle.

Aylardır hayalini kuruyordum 23 Nisan’da bloguma “Bugün Kralizasyon.net’in Doğum Günü” diye bir yazı yazmak. Ama bak unuttuk işte gördün mü! :)

Neyse olabilir böyle şeyler arada sırada ama ben bunu nasıl unuturum hala aklım almıyor ya! Koskoca 23 Nisan’ı yani Kralizasyon.net’in doğum gününü nasıl unuturum beenn!

Neyse olan oldu. Artık önümüzdeki doğum günlerine bakacağız.

Efenim artık Kralizasyon.net 1 yaşına bastı. Vatana millete hayırlı uğur olsun. Bu arada şunuda söyleyelim ilk yılımızı 172 yayımlanmış yazı ve 345 onaylanmış yorum ile bitirdik. Ayrıca Kralizasyon.net toplam ziyaret sayısı sanırım 50 bin oldu hatta geçti bile.

Kralizasyon.net’in sahibi ve tek yazarı olarak blogun yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmesini, onlarca kişi tarafından sürekli takip edilmesini sağladım. Aslında amacım bu değildi. Yani nasıl desem amaçlarım arasında buda vardı ama ben bu blogu yazmak için açtım ve yazdım. Durmadan! Klavyemde tuşlar fırlayıncaya kadar hatta ölümüne yazdım! :D

Neyse çok abartmayalım.

E tabi ilk yılımızı doldurmamız şerefine bir çekiliş yapmak istedik ama biz öğrenci adamız şimdi yani. Bizde ne arar çekiliş için harcanacak para? :D

Saçmalamasyon mu yaptım ben? Evet galiba yaptım. Hemen daha fazla yapmadan yazıya son noktayı koymak istiyorum.

Son noktayı koymadan önce şu geleneksel lafıda söylemek istiyorum adettendir çünkü :D

Bu blog sizler sayesinde buralara kadar geldi!