Archives

kayak

Yarıyıl tatili yaklaşıyor. İsterseniz arkadaşlarınızla, isterseniz de ailenizle güzel bir kayak keyfi yaşamak istiyorsanız şimdiden plan yapmak lazım. İsterseniz yurtiçinde isterseniz de yurtdışında kayak keyfi için pek çok alternatif var. Özellikle yurtiçindeki kayak beldeleri, yarıyıl tatilinde çok kalabalık olacağı için rezervasyonu en kısa zamanda yapmakta fayda var. Uludağ, Kartepe, Ilgaz, Palandöken, Erciyes, Sarıkamış ve Kartalkaya Türkiye’de en çok tercih edilen merkezler. Yurtdışında ise Avusturya’daki Kitzbuhel, İsviçre’deki Zermatt, Colorado’daki Vail, İtalya’daki Cortina, Kanada’daki Banff/ Louise Gölü dünyanın en iyi kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Zamanınıza ve bütçenize bağlı olarak dileğiniz kayak merkezinde kayak keyfi yapabilirsiniz. Eğer bu kış tatili için bütçe ayırmadıysanız uygun faizli bir banka kredisi yardımınıza yetişecektir. Üstelik kredi başvurusu yapmak artık çok kolay ve hızlı. Ya da artık pek çok tur firması kredi kartı ödemelerinde vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sunmakta. Dilediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak bu kış unutulmaz bir kayak tatili yapabilirsiniz.

Foto Galeri

Henüz kar yağmadı, karı, kar görmeyi özledik. Dışarıda sadece karın soğuğu var, öyleyse masaüstümüzde neden sadece karın görüntüsü olmasın?

Benim masaüstüm mevsimliktir. Yani yazın deniz ve kumsal fotoğrafları masaüstümü süslerken, kışın kar manzaraları süsler. Siz de benim gibi kışın kar manzarası görmekten hoşlanıyorsanız alın size yüksek çözünürlüklü birbirinden güzel kış manzaraları

Eğer Windows 7 veya 8 kullanıyorsanız pencere rengini de Gökyüzü yaptınız mı, tadından yenmez o masaüstü vallahi! :)