Archives

Foto Galeri
Scott Weaver isimli sanatçının sadece kürdan kullanarak 35 yılda tamamladığı heykeli.

İşte heykel diye buna denir be! Ne o öyle çamurdan falan siyah siyah heykeller yapıyorlar. Asıl heykel bu işte. Asıl emek bu işte!

Heykelin orasından burasından muhteşem fotolar yazının devamında… :) Devamını Oku

Bugün arkadaşıma gittiğimde bana telefonundan bir ses dinleteceğini söyledi. “Ne dinleteceksin?” diye sorduğumda “3D ses” dedi. E tabi şin içine 3D girince bende merak ettim. “Dinlet bakalım” dedim. Arkadaşım bana “Sadece kulaklıkla oluyor” dedi ve kulaklığı takıp dinleye başladım.

Sesi dinlemeye başlar başlamaz şok oldum. Çünkü dinlediğim ses bir adam ingilizce birşeyler söylüyor ve adam sanki yanımda konuşuyor gibiydi! Ve sesin ilerleyen saniyelerinde su sesi falan gelmeye başladı. Suyun şırıltısı o kadar gerçekçiydi ki inanamazsınız… Sesi sonuna kadar dinledim ve hayretler içerisinde kaldım. Devamını Oku

YENİ DAVETİYELER İÇİN TIKLA!

Sosyal web sayfanızı oluşturabileceğiniz, about.me benzeri, Türkçe, henüz beta aşamasında olan ve sadece davetiye ile kayıt olunabilen ve davetiyelerinin kapış kapış kapıldığı ve herkesin kayıt olmak istediği kimdir.com.

Bu ay bana kimdir.com sadece 3 tanecik davetiye hakkı vermiş. Var mı davetiye isteyen? Davetiye istiyorsanız yorum olarak e-posta adresinizi belirtebilirsiniz.

Not: Ne yazık ki tüm davetiyeler tükendi arkadaşlar. Umarım kimdir.com bana birdaha davetiye hakkı verir.

Nasıl Yapılır?, Program, Videolar

Son zamanlarda internette çok izlenen, ve bazı televizyon programlarındada yayınlanan Gold çalışanlarının müşteri taklitleri videosu. Herkes videoyu izledi ve çok güldü. Ve herkes bu videoda kullanılan programı merak etmeye, aramaya başladı. Çoğu kişi bulamadı programı çünkü bu videoyu sitelerinde/bloglarında yayınlayanlar programın adını bilmediklerini belirittiler.

Ama ben kullandıkları programı buldum! Ve kendimde denedim! :D
Yazının devamında videoyu ve kullandıkları programı bulabilirsiniz… Devamını Oku

Az önce farkettiğim Google Çeviri saçmalıkları:
“AHMET KAYA” yazınca “Michael Jackson” oluyor, :D
“ahmet kaya” yazınca “jhon” oluyor, :D
“Ahmet Kaya” yazınca”Ahmet Kaya” oluyor,
“Ahmet” yazınca “Length:” oluyor.

Sizcede saçma ve komik değilmi?

Geçtiğimiz gümlerde Linux’un 20. doğum günüymüş ve Microsoft Linux’un doğum gününü kutlamak için ona bir video hazırlamış. Videoda Linux ve Microsoft’un önceden yaşanmış kavgalarını komik bir şekilde anlatmaya çalışmışlar. Ben çok beğendim videoyu. Bakalım sizde beğenecekmisiniz… Video herzaman olduğu yazının devamında ;) Devamını Oku