Archives

Kralizasyon.net

Vay be!.. Ne de çabuk geçiveriyor zaman. Daha ilk yazımı ve geçen sene yine bugün için yazdığım Kralizasyon‘un 1. yılını doldurduğunu dile getirdiğim yazımı daha dün yazmış gibiyim.

2 yıl içinde çok şey değişti. Hem ben değiştim, hem de blogum. Bu değişime ben bile şaşırdım. Bazen açıyorum eski yazılarımı okuyorum da, “Bunu ben mi yazmışım!?” diyerek şaşırıyorum bazen. Şaşırmamın sebebi bazen saçmalamam, bazen ise çok içten yazmış olmam.

kralizasyon 2 yaşında

İlk yılımızı 172 yazı ve 345 yorum ile tamamlamıştık. Son bir yıl içerisinde bu sayı iyi derecede arttı ve ikinci yılımıza 455 yazı ve 1332 yorum ile merhaba diyoruz. Bakalım bir sonraki yıl bu sayılar ne derecede olacaklar…

Kralizasyon tarihinde bazı dönüm noktaları var:

Bakalım sıradaki dönüm noktamız ne olacak. İnşallah en kısa zamanda bir dönüm noktası daha yaşarız çünkü en son dönüm noktası üzerinden 222 gün geçmiş. Bu beni korkutuyor. Hep aynı şekilde devam etmek sıkıyor bi yerden sonra. Yeni bir heyecan lazım bize!

Benim diyeceklerim bu kadar, şimdi sizin düşüncelerinizi alalım. Belki yeni bir dönüm noktası yaşamamızı sağlarsınız? :)