Archives

Eskiden olduğu gibi artık kimse kazan ya da şofben kullanmıyor ve doğalgazın hayatımıza girmesi ile birlikte kombiler evlerimizde yerini aldı diyebiliriz. Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı büyük ölçüde karşılayan kombiler sayesinde daha rahat bir yaşam da bizlere sunuldu ancak düzenli bir kullanımdan öte düzenli bakım bu ürünler için oldukça önemli! Kombi satın almadan önce detaylı bir araştırma yaptım ve bu sektörde kalitesini kanıtlamış kaliteli bir marka olan Demirdöküm’ü tercih ettim.

Özel Demirdöküm İstanbul Servisi Telefonu : 444 1 494

Demirdöküm marka kombi ile ilgili şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ancak düzenli bakımlarını da aksatmadım. Düzenli bakım aldığım firmadan oldukça memnunum ve sizlere de bu firmadan biraz bahsetmek istiyorum.

Demirdöküm Kombi servis firmasına internet üzerinden ulaştım ve ilk dikkatimi çeken de web siteleri oldu. Güzel bir tasarım ile karşıma çıkan sitede firma ile ilgili her şey anlatılıyor ve verdikleri hizmetlerin yanı sıra servis ağlarını da site üzerinden görebiliyorsunuz. Firmadan aldığım ilk hizmet bakım hizmeti oldu ve gerçekten kusursuz bir işçilik ile ürünümü bana teslim ettiler.

Kombi ile ilgili sorun yaşamamamda en büyük etken firmanın bana sunduğu bakım hizmetidir. Belli zaman dilimlerinde firmadan hizmet almaya devam ediyorum ve kombimde herhangi bir sorun olmamasına rağmen bu deneyimli ekibe kombiyi teslim etmekten çekinmiyorum. 444 1 494 ile sizler de firmaya ulaşabilir ve Demirdöküm marka kombiniz için hizmet alabilirsiniz. Web adresleri: http://www.demirdokum-servisleri.net