Archives

Tanıtım

Dünyada ve ülkemizde her yaşta ve her kategoride oyun oynayan bir çok insan var. Özellikle çocukların gözdesi flash oyunlar yetişkinler tarafından da oynanabiliyor.

Ülkemizde de oyun deyince akla ilk gelen sitelerden olan Oyun Kolu bugün yenilendi! Yenilenen arayüzü ile daha çok ve daha eğlenceli oyunlar oynayabileceksiniz.

oyun kolu

Bir çok kategori de çeşit çeşit oyun oynayabileceğiniz Oyun Kolu’nda en çok ilgi gören kategoriler Araba Oyunları, Friv Oyunları vb…

Oyun Kolu’nun arayüzü diğer oyun sitelerine nazaran daha canlı, daha teşvik edici ve daha etkileyici. Ayrıca oyun oynarken oyununuza engel olacak gereksiz reklamlara da Oyun Kolu’nda yer yok.

Siz de bugün kendinize bir iyilik yapın, vaktinizi eğlenceli geçirmek için Oyun Kolu’nda oyunun tadını çıkarın!..

Tanıtım

Arabası olmadan hareket edemeyen, hayatındaki temel taş eksilmiş gibi kişiler var sevgili arkadaşlar. Bu kişiler arabalarıyla bütünleşmeye o kadar çok alışmışlar ki, arabaları ellerinden alınmaya görsün. Aman Allahım, böyle bir durumda elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi üzülürler. Oyun sitemizdeki araba oyunları bölümüne sizler için eklemiş olduğumuz yeni oyunda da, bu konuya değindik sevgili arkadaşlar. Araba oyunları içindeki, oyunlar1bölümünde yer alan “arabasız çıkmam abi” oyunundan bahsedelim isterseniz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz oyunda, bakkala gitmek için bile yürümeye üşenen bir karakterimiz bulunmakta. Bu durumdaki üşengeç ve arabakolik kişiyi bakalım kim düzeltebilecek? Bu konuda en kısa sürede başarılı olacak arkadaşlara sürpriz hediyelerimiz bulunmakta. Bu hediyeleri kaçırmayın ve hemen eğitime başlayın sevgili arkadaşlar. Bu arada hatırlatmakta fayda var. Araba oyunları içerisindeki karakter gerçekten de ilginç arkadaşlar. Kimselere benzemeyen bu kişiliği hem sevecek hem de uyuz olacaksınız. Neyse lafı uzatmayalım ve oyunumuza geçelim.

3d oyunlar oyna

Araba oyunları içerisindeki en komik oyunlardan birisi olan, “arabasız çıkmam abi” oynayan herkesi kendine bağlamış halinde sevgili arkadaşlar. Bu güzel oyunu bir oynayan, bir daha oynamak istiyor. Tıpkı diğer arkadaşlarımız gibi, sizlerin de bu oyunu fazlasıyla seveceğinizi düşünüyoruz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı ve püf nokta öğrenmeniz de mümkün. Bu konuyla ilgili tüm bilgileri, araba oyunları bölümündeki panoda bulabilirsiniz. Her türlü yardım ve önerinin olduğu bu bölüme, sizler de kendi düşüncelerinizi belirtebilirsini, araba oyunları ekibi olarak, sizin görüşlerinize çok önem veriyor ve ilerde yapılacak değişiklikler esnasında, sizlerin de önerilerinden yararlanmak istiyoruz. Örnek olara, zevkli oyunumuzda kendi tekniklerinizi kullanıyor olabilirsiniz. Bu teknikleri bizimle de paylaşın istiyoruz. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler. Araba oyunları içerisindeki başka bir oyunda görüşmek dileğiyle.