Generali Sigortacılık

Gündelik yaşantımızda karşılaştığımız sorunlar kendimizi güvence altına almayı zorunlu kılar. Peki, kendimizi ve bize ait olan şeyleri nasıl güvence altına alabiliriz? Tabii ki sigorta hizmetlerinden yararlanarak. Kendim de dâhil olmak üzere yaşadığım birtakım olumsuzluklardan ders çıkararak şahsımı garantiye almak yoluna gittim. Özellikle de generali sigortacılık sayesinde birçok konuda oldukça avantajlı olarak sigorta olanaklarından faydalandım. Oldukça çeşitli sigorta alanında faaliyet göstermek de olup, bireysel sigorta ürünleri ve kurumsal sigorta ürünleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bireysel sigorta ise;

-Araç sigortaları(trafik sigortası, kasko sigortası, yenileyen kasko sigortası)

-Konut sigortaları(konut sigortası, sorunlu deprem sigortası-DASK)

-Kişisel sigorta ürünleri(kişisel güvencem sigortası, seyahatim güvende sağlık sigortası)

Bu sigortalardan size en uygun olanını generali yetkilileriyle birlikte seçebiliyorsunuz. Bu konuda oldukça esnek ve bir o kadar da yardımcı oluşları memnuniyetimin daha çok artmasını sağlamakta. Siz de bu tür sigortalardan yararlanmak için generali sigorta ile görüşebilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğum sigortaların dışında daha kapsamlı ve günlük yaşantımızda bizi hem maddi hem de manevi olarak tehdit edebilecek bazı olumsuz unsurlara karşı oldukça koruyan kurumsal sigorta ürünleri de oldukça geniş hizmetlere sahiptir. Özellikle de herkesin korkulu kâbusu olan hırsızlık sigortaları da günümüz koşullarında mutlaka yaptırılması gereken bir sigorta türüdür. Oldukça artan hırsızlık olaylarını ortadan kaldırmak veya yok etmek imkânsız. Fakat engelleyebilir ve maddi olarak da kendinizi ve kazanımlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Mesela birkaç yıl öncesinde bir yakınımın evine hırsız girerek yüklü miktarda ziynet eşyasını çaldı. Tabii ki dönen bir kuruş olmadı. Hal böyle iken neden hırsızlık sigortası yaptırmadıklarını düşünüp durdular. Ama maalesef çok geçti. Bu nedenle siz de geç kalmayın. Hırsızlık sigortalarından mutlaka yararlanın.

Generali sigorta kullanıcısı olarak oldukça memnun olduğumu belirtmek isterim. Hem oldukça iyi ve hakkınızı rahatlıkla arayacağınız bir sigorta hem de mevcut kampanyalarıyla sizlerin cebini de düşünen bir sigorta olmasıyla sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Sigortacılık hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorularınızı ve merak ettiklerinizi generali’ ye danışarak da öğrenebilirsiniz.

 

Ekleneme : 08/09/2017

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply