Avantajlı Yurtiçi Oteller

Yaz mevsiminin gelmesiyle ve sıcakların bastırmasıyla birlikte hepimizin tatil zamanı da gelmiş oldu. Bu sıcak yaz günlerinde Ege ve Akdeniz bölgelerinde tatil yapmayı planlıyorsanız muhtemelen şimdiden otel aramaya başlamışsınızdır. Eğer tatilinizi kurban bayramını kapsayacak şekilde yapacaksanız sizde benim gibi şimdiden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aksi halde bayram tatilinde oteller çok yoğun olduğundan dolayı yer bulmanız da oldukça zor. Bu nedenle kalacağınız yeri araştırıp kendi bütçenize ve kalmak istediğiniz yere göre otel bulabilirsiniz. Bu sene yeni keşfettiğim ama oldukça da memnun kaldığım MNG turizm aracılığıyla aradığım tüm yurtiçi otelleri inceleme fırsatı buldum. Oldukça avantajlı ve cazip otel seçeneklerinin olması kısıtlı bütçe sahibi olanlar için de son derece ideal.

MNG yurtiçi otel avantajlarından daima yararlanmanız mümkündür. 2 ay önce gittiğim tatili ilk defa bura aracılığıyla ayarlamış oldum. Hizmeti, güvenilirliği ve bütçeye uyumlu fiyatlarıyla oldukça rahat bir tatil geçirdim. Bu avantajlar kaçar mı düşüncesiyle ikinci tatilim yani bayram tatili için şimdiden MNG turizm den yer ayırttım. Daha önce araştırdığım ve incelediğim bazı turizm firma ve şirketlerinde en sevmediğim ve hoşlanmadığım durum çoğu bilindik ve oldukça tercih edilen otellerin sitelerinde yer almamasıydı. Bu nedenle de oraları pek tercih etmedim. Evet, herkes bütçesine göre hareket ediyor. Fakat ultra lüks yerlere gitmek isteyenler oralarda tercih yapamıyor. Şahsi fikrimi söylemem gerekirse bir firma tüm kesime hitap edebilmelidir. Ekonomik oteller de olmalı lüks otelleri de içerisinde barındırmalı ve seçenek daima fazla olmalıdır. MNG turizm’ de yurtiçi otellerden yurtdışı turlarına, Kıbrıs turlarından gemi ve nehir turlarına kadar oldukça geniş bir hizmet alanına sahip.

Sizin de tatil düşünceniz varsa MNG turizmin avantajlarından yararlanmanızı öneririm. Ayrıca sadece tatil için değil iş gezileriniz ve toplantılarınız için de İstanbul ve Ankara’ da ki otel hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İster aile oteli, ister butik otel, isterseniz de 5 yıldızlı lüks oteller… Hangi bölge ve otellerinden yararlanmak istiyorsanız MNG turizmin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eklenme: 28/07/2017

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply