Mesut Özil, Maçların Sihri Kitabında Özel Hayatına Dair Konuştu

Ünlü, başarılı Türk futbolcu Mesut Özil kitap çıkarıyor. “Maçların Sihri” adlı kitabı şimdiden popüler olmaya başladı. Kitapta hem kendisi ile ilgili hem de futbol dünyası ile ilgili önemli detaylar yer alıyor. Kitapta en çok dikkat çeken konulardan birisi de Guardiola yüzünden neden Barcelona’ya transferinin gerçekleşmediği konusu oldu. Konu hakkında detaylara kitabında değinen Mesut, konu ile ilgili merak edilen detayların da öğrenilmesini sağladı.

Alman milli takımı ve Arsenal’da oynayan yıldız oyuncu Mesut Özil’in kitabında aynı zamanda oyuncunun futbol hayatına dair detaylar da bulunuyor. Toplamda 352 sayfalık kitap 16 Mart’ta yayınlandı.

Kitapta bir diğer dikkat çeken kısım da 2010 Dünya Futbol Şampiyonası ile ilgili tekliflerin bulunduğu kısım. Özil, kendisine bu Şampiyona için  Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih, Arsenal ve Manchester United takımlardan gelen transfer teklifleri arasından neden Reald Madrid’i tercih ettiğine dair ayrıntılara kitabında değindi.

Kitap pek çok spor çevresi basın kuruluşu tarafından incelendi. Bild Gazetesi, ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile Özil arasında soyunma odasında tüm futbolcuların gözü önünde yaşanan tartışmanın anlatıldığı bölümleri sayfasına taşıdı ve gündemin en çok konuşulan konularından birisi oldu.

Spor haberleri ya da kaçak iddaa sitelerine meraklıysanız ve gündemi yakından takip etmek isterseniz bahistahmin.org sitesi tam size göre. Bu siteler arasından mariobet sitesini özellikle incelemenizi tavsiye ederiz. Mariobet giriş için tıklamanız yeterli

 

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply