Anadolu Yakası Kadıköy Konut Projeleri

İstanbul’da daha huzurlu ve daha güvenli yaşamak isteyenler son yıllarda Anadolu Yakasında yapılan konut projelerini tercih ediyor. Anadolu Yakasının tercih edilmesinin bir başka nedeni de yapılan yeni yatırımlar ve ulaşım çeşitliliği ve rahatlığıdır. Deniz ulaşımı, ilerleyen metro hatları, otobüs hatları, köprüler Anadolu Yakası konut projelerinin değerini artırmıştır. Kartal-Kadıköy metro hattının açılmasıyla özellikle Kartal ve Kadıköy konut projeleri daha da değer kazanmıştır. Bu hat üzerindeki kentsel dönüşüm çalışmaları, eski konutların yerine binlerce yeni konutun yapılmasına neden oluyor. Kira getirisinin yüksek olması ve konutların kısa sürede değer kazanması yatırımcıları da bu bölgeye yöneltmektedir.

Ulaşım imkânlarının gelişmesinden önce 1.500 lira ile 3.000 lira arasında olan metrekare fiyatları bugün 3.000 – 7.000 lira seviyelerine çıkmıştır.  Kadıköy konut projeleri ulaşım imkânlarının yakınına yapılırken, ilçede ve çevresinde hastane, okul, alışveriş merkezi gibi önemli mekânlar da bulunuyor. Tarihi yapıların ve turistik mekânların da yoğun olduğu Kadıköy ve çevresinde modern şehir yaşamı için aranan her imkân bulunmaktadır. Konut projeleri mimari özellikleri, yapı kaliteleri ve sosyal donatı alanlarıyla birbirinden çok farklıdır. Her proje müşterilerine ayrıcalıklı yaşam imkânları sunmaktadır.

Anadolu Yakası konut projeleri daha çok Kadıköy, Sancaktepe, Ataşehir, Beykoz, Göztepe, Maltepe, Üsküdar, Kartal ilçelerinde yoğunlaşıyor. Bu ilçelerde binlerce modern konut üretiliyor ve artan nüfusun konut talepleri karşılanıyor. Yayalar Pendik, Sahil Konakları, The Mandarins, İstanbul Marina, Pırlanta Göztepe, Rota Mavi, Elexia Tuzla, Zer Bostancı, Adalife Maltepe Anadolu Yakasının belli başlı lüks konut projeleri arasında yer alıyor. Her biri farklı mimari özelliklere sahip konut projelerinde konfor ve lüks adına aranan her şey bulunuyor.

Konut projelerinde açık kapalı otoparklar, açık kapalı yüzme havuzları, peyzaj, çocuk oyun alanları, mağazalar, marketler, cafe, basketbol ve voleybol sahaları, fitness salonu, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Yeni konut projeleri şehir yaşamına da yeni bir anlayış getiriyor. Konutlarda güvenlik en iyi şekilde sağlanmış oluyor. Akıllı konutlar günlük yaşama mükemmel konfor kazandırıyor. Anadolu Yakası konut projeleri hakkında en detaylı bilgileri, projelerin lokasyon bilgilerini, satış ve ödeme bilgilerini, ulaşım imkânlarını emlakdream.com sitemizde bulabilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply