Şıklığın Güzellikle Buluştuğu Anlar 

Günümüzde hızla gelişmekte ve yayılmakta olan online alışveriş işlemlerine bizde katkıda bulunmak maksadı ile kurmuş olduğumuz www.bulvaar.com sizlere birbirinden güzel seçenekleri ile eşarp modelleri, başörtü şal modelleri ve tesettür bone modelleri tasarımında son moda ürünleri ile hizmet vermektedir. Yaptığınız online eşarp modelleri alışverişi size beraberinde bir çok avantajlıda sunmaktadır . Web sitesi sayfalarında yaptığınız gezintilerde bu alanda ortaya çıkan gelişmeleri anında haber alarak kendinize ve aile fertlerinize alacağınız tün şal modelleri en kaliteli şal markaları seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunularak satışları gerçekleştirilmektedir. Satış imkanları olarak sizlerle aramızda köprü oluşturan web sitesi tüm detayları içinde barındırırken fırsatlardan her daim haberdar olabilmek için üye olmanız içinde fırsatlar sunmaktadır. Yapacağınız online alışveriş işlemlerinde kışın soğuk günlerinde veya yazın yakıcı sıcaklarında mağaza gezerek kaybedeceğiniz zamanı boş zamanınızda gece yarısı uykunuz kaçtığında da yapabilmeniz için kurduğumuz web sitesi 7/24 hizmet anlayışı ile sürekli sizlere online alışveriş imkanı sunmaktadır.

Bu alanda yapılan alışverişler güvenlik açısından web site tasarımlarında kullanılan programlama teknikleri yardımı ile şifrelenerek müşteri bilgileri üçüncü kişiler tarafından ulaşıma kapalı bulunmaktadır. Sizlerin web sitesi üzerinden yapacağınız online eşarp al seçeneğini kullanarak kredi kartı bilgilerinizi girerek yaptığınız alışveriş işleminde tüm bilgiler bankanızla sizin aranızda kalarak biz sadece gerekli tutarın karşılığı olan ücreti tahsil etmekteyiz. Sizlerin bankaya vereceğiniz talimatlar için kullanılan bilgiler bizim tarafımızdan veya web sitesi içeriğinde kesinlikle yere almamaktadır. Sadece sizlerin bize verdiğiniz kişisel bilgiler müşteri portföyünüzü oluşturmada kullanılmaktadır.

Satıştaki Ürünlerimiz ve Çeşitleri 

Özellikle bayanların tercihi olan eşarp markaları ve şal markaları en kaliteli ürünlerden seçilerek satışa sunulmaktadır. Web sitesi sayfalarında yer alan ürün çeşitlerinden eşarp çeşitleri, şal çeşitleri, bone çeşitleri en son moda tasarımları olan ürünlerden seçilerek satışa sunulmak üzere sayfamızda yer almaktadır.  eşarp çeşitliliği bakımından;

Tivil eşarp modelleri, rayon eşarp modelleri, koton eşarp modelleri, ipek eşarp modelleri ve ferace eşarp modelleri yer alırken şal çeşitleri olarak,

  • İpekşal modelleri
  • Tafta şal modelleri
  • Şifon şal modelleri
  • Paşminaşal modelleri
  • Koton şal modelleri
  • Bükümlü şal modelleri
  • Parlak şal modelleri
  • Ferace şal modelleri

Sizlerin seçenekleri arasında yer almaktadır. Ürün kaliteleri bakımından hepsi birbirinden iyi kaliteye sahip olurken,

Sizler için hazırladığımız www.bulvaar.com adresinden bulabileceğiniz çeşitlerimizin kullanımında sağladığı faydalar açısından bakıldığında:

Paşmina şal modelleri: daha öncede belirtildiği gibi ürünlerimizin üretim aşamalarında en dikkat edilen konu insan sağlığı olmaktadır. Bu aşamada ön planda tutulan unsurlardan birisi de kullanılan ürünün nefes alma özelliği sağlayarak terleme oluşturmamasıdır. İşte bu esaslar doğrultusunda üretimi gerçekleştirilen paşmina şal modelleri kumaş kalitesi bakımından nefes alabilir özelliği sayesinde hiçbir sıkıntı yaratmamaktadır. Bunun yanında dokusunun sağlam bir işçilikten geçirilmesi sayesinde içini göstermeyen özelliği taşıması giyim tarzı olarak istenilen seviyede tercih edilen maksadına ulaşmış olmaktadır. Ayrıca kullanım açısından sadece sezonluk olmayıp dört mevsim kullanım kolaylığı ve imkanı sağlayan kumaş yapısı sağlıklı bir giyim tarzı oluşturmanızda destek sağlamaktadır.

Yapılan bütün çalışmalar sizlerin daha kolay ve daha kaliteli ürün elde etmeniz konusunda detaylara inilerek sizin fikirleriniz değerlendirilerek ortaya çıkarılmaktadır. Bize ulaşabileceğiniz telefon  numaraları ve adres bilgileri sayesinde iletişim kurarak aklınıza gelen çalışma alanımız ile ilgili tüm fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca satın almış olduğunuz şal modelleri, eşarp modelleri ve bone modelleri bazen üretim sırasında gözden kaçan hataları siz müşterilerimizin eline ulaşıncaya kadar görülmeyerek sizlerin tespitti sonucu ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda koşulsuz iade fırsatımızı kullanarak bize geri ulaştıracağınız ürünlerimizi kargo şirketlerine teslim ederken sizlerde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca bu işlem süresi ürünü teslim alışınızdan itibaren işlemeye başlayarak ayrıca bir fırsat sunmaktadır.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply