Psorifix krem

Merhaba arkadaşlar. Kırmızı noktalar veya çatlak cilt ya da tırnaklarla sorunu olan herkesle bu bilgiyi paylaşmak istiyorum.

Sedef hastalığından kurtulalı yaklaşık bir yıl oluyor. Üstelik ilaç kullanmam veya uzun tedavilerle uğraşmam gerekmedi. Sağlığınızdan çok sizden alacağı parayı düşünen bir sürü doktora gitmem de gerekmedi. Tek başıma, evde başardım ve beni yıllardır rahatsız eden kronik sedef hastalığını “yok etmem” iki haftadan kısa sürdü. Dahası, sağlığım da genel anlamda iyileşti. Kendimi tedavi ettim ve aşağıdaki satırlarda bunu nasıl başardığımı sizinle paylaşacağım. İnanması zor mu geliyor? Tabii ki öyle. Ama bir sırrım var ve bunu size de anlatacağım.
Sedef hastalığı (psorifix krem deneyebilirsiniz) bende 8 yıl önce başladı. O zamanlar soğuk havada bir inşaat şantiyesinde çalışıyordum. Bağışıklık sistemim genel olarak pek güçlü olmadığı için sedef hastalığı semptomları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı ve bununla birlikte iktidarsızlık sorunları da ortaya çıktı (bunu anlatmadım). Çok tehlikeli olmasa bile yine de… Dahası, hayatımın çok zor bir döneminden geçiyordum. Son derece gergin ve sinirliydim. Tüm bunlar sağlığımı olumsuz etkiledi. Zaten zayıf olan bağışıklık sistemim daha da kötüleşti ve sedef hastalığı semptomlarının ardından hastalığın kendisi de başladı. Cildim korkunç bir şekilde kaşınmaya başladı. Kabarcıklar, kırmızı noktalar, pullanmalar ve diğer kötü yan etkiler de ortaya çıkıyordu.Bir dermatoloğa gittim ve kesin teşhis koyuldu: sedef hastalığı. Böylece bu hastalıkla mücadeleme başlamış oldum.

Sekiz uzun yıl boyunca mümkün olan her şeyi denedim; prosedürler, ilaçlar, merhemler, bir sürü kocakarı ilacı… Sadece buradakilerle değil, Avusturya ve Almanya’daki birçok dermatologla da görüştüm. Bazı sonuçlar aldım: akut semptomlar geçti ama kronik sedeften kurtulamadım. Azıcık grip olsam veya biraz alkol alsam hep geri geldi.
O sıralar hastalığa neredeyse alışıyordum. Neredeyse kabullenmek üzereydim. Fakat cinsel güçsüzlük sorunları ortaya çıktı ve doktoruma göre bunların nedeni hastalığımdı, bu sorun sedef hastası erkeklerin %90’ında görülüyordu. Başlarda sadece tam ereksiyona ulaşmakta güçlük çekiyordum fakat kısa süre sonra hiç ereksiyon olamaz hale geldim. İşte o zaman çok korktum.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply