ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN ÇAĞDAŞ VE İLGİNÇ HEDİYE FİKİRLERİ

kisiye-ozel-ikili-kalem-seti

Öğretmenler günü yaklaşırken öğrencilerden velilere herkesin kafasında “ne hediye alacağım?” soruları dolaşıyor. Hediyefabrikasi.com ile artık hediye seçimi çok kolay. Bu yazıda sizlere öğretmenler ve hediyelerin öneminden bahsedip öğretmenler günü hediye fikirleri sunacağız. Hediye insanlar arasındaki bağları güçlendirir, sevgiyi artırır. Çünkü hediye almak ve vermek insanı mutlu eder. Bu durum psikolojik araştırmalarla da kanıtlanmıştır. Hepimiz geleceğimizi inşa eden öğretmenleri mutlu etmek adına hediyeler alırız.
Öğretmenler kişileri geleceğe hazırlayan, rehberlik eden fedakâr insanlardır. Öğretmenler günü saygıdeğer öğretmenlerimizi anmamızı sağlayan önemli bir gündür. Bu günün anlamından dolayı öğrenci ile öğretmen arasındaki bağ daha da kuvvetlenir. Bu özel günde her öğrenci öğretmenine en güzel hediyeyi almak ister. Günümüz de hediyeler kalıplaşmıştır kravat, gömlek, çiçek. Fakat bu kadar önemli konumda öğretmenlerimize daha farklı hediyeler almalıyız. Öğretmenler günü hediyesi için hediye fabrikası bize geniş seçenek yelpazesi ile bize bu fırsatları sunmaktadır.

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ (not: bu hediyeleri Hediyefabrikasi.com ‘ dan temin edebilirsiniz.)

 

1) Kişiye özel kalem
Öğretmeninize onun ismine özel olarak hazırlanmış hediye vermek onu mutlu edecektir. Bu sayede kendine verilen önem ve değeri anlayacaktır. Sıradan bir kalem almak yerine bu tarz bir hediye tercih etmek manevi açıdan olumlu etkileri olacaktır.
2) Kupa bardak
Her öğretmeninin kendine özgü klasikleşmiş sözleri vardır. İşte bu sözleri ölümsüzleştirmek için hediye olarak kişiye özel hazırlanan kupa bardakları seçebilirsiniz.
3) Kişiye özel taşınabilir şarj
Daha farklı ve kullanışlı hediye isteyenler için taşınabilir şarj. Hem kullanışlı olması açısından hem de kişiye özel olması açısından güzel bir seçenek. Yılbaşı hediyesi olarak da tercih edilebilir.
4) Atatürk baskılı saat

Öğretmenler günü hediyesi denilince akla ilk gelen hediyelerden biri saattir. Ama basit bir saat almak yerine Atatürk baskılı bir duvar saati seçmek hem daha farklı hem de başöğretmen Atatürk’ü anmak adına iyi bir seçim olacaktır.

5) Ahşap foto

Öğretmeninizle olan bir fotoğrafınızı ölümsüzleştirmek aynı zamanda hatıralarınızı da her daim canlı tutacaktır. Bunu sıradan bir çerçeve ile sağlamaktansa ahşap bir fotoğrafı tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply