İstanbul Klasik Mobilya

 

İstanbul mobilya sektörünün en gelişmiş olduğu şehirlerinden biridir. Ülkemizde kaliteli ürünleriyle marka olmayı başarmış çok sayıda firmanın bu ilimizde olduğunu görüyoruz. Ayrıca mobilya ihracatında da buradaki firmaların büyük payı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle seri üretim modern mobilya sektörü daha da hızlı bir büyüme içindedir. El emeği, el işçiliği yoğun olarak kullanılan klasik mobilya sektöründe ise az sayıda firma faaliyet göstermektedir. Onat mobilya olarak klasik mobilya sektörünün en önemli firmalarından biriyiz. Yılların deneyimine sahip çalışanlarımızın el işi ustalığıyla teknolojiyi birleştirerek klasik tutkunlarının hayranlığını kazanan ürünler üretiyoruz.

Klasik dekorasyon ve klasik mobilya bir yaşam tarzıdır. Zenginliği ve ihtişamı yansıtır. En değerli ve pahalı malzemeler kullanılır, geçmişte saraylarda, konaklarda kullanılan mobilyalardaki oyma ve süslemeler mobilyaları daha da görkemli hale getirir. Onat mobilya olarak geçmişin esintilerini bugüne taşıyan mobilya modellerimizle sektörde her zaman öncü olmayı başardık. Mobilyalarımızda çam, meşe, maun, kiraz, ıhlamur gibi ağaç malzeme, kaplamada ise ipek, saten, kadife, brokar gibi kumaşlar kullanıyoruz. Klasik mobilyada renkler daha ağırbaşlı ve doğaldır.

En çok kullanılan renkler ise bej, kahve tonları, pastel yeşil ve mavi, bordo, gri, lacivert ve sonbahar renkleridir. Altın ya da gümüş varak da klasik mobilyaların vazgeçilmezleridir. İstanbul klasik mobilya firmaları arasında özgün modellerimizle de özel bir yere sahibiz. Her model özel tasarımlarla hazırlanmaktadır. Mobilya modellerimiz görsel güzellikleri yanında sağladıkları konforla da piyasanın en iyilerindendir. Konforlu, sağlam ve dayanıklı ürünlerimiz fiyat açısından da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla evinizde şık ve gösterişli bir dekorasyon yaratmak için en zengin mobilya çeşitlerini firmamızda bulacaksınız.

Firmamızın ürün çeşitlerini artık www.onatmobilya.com sitemizde de görebilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında farklı ölçülere, renk ve modellere sahip yatak odası takımları, yemek odası takımları ve salon takımları bulunmaktadır. Modellere istediğiniz renk ve desenli kumaş kaplama yapmaktayız. Evinizin ölçülerine uygun özel siparişler de almaktayız. Klasik aksesuar çeşitlerimizle de dekorasyonunuzu daha da estetik hale getirebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanır ve kargoyla ya da nakliye firmalarıyla adresinize gönderilir. Üretimden nakliyeye ve satış sonrası hizmetlerine kadar her aşamada müşteri memnuniyeti bizin önceliğimizdir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply