Tiyatro Koltukları Seminer Koltukları

 

Sosyal ve kültürel hayatımızda tiyatroların apayrı bir yeri vardır. Teknolojideki hızlı gelişmeler günlük yaşamımızda pek çok şeyi değiştirse de tiyatroya olan ilgiyi azaltamadı. Aksine tiyatroya olan ilgi her geçen gün artmaya devam etti. Ayırca şimdiki modern ve konforlu salonlar tiyatro oyunu izleme zevkini de arttırdı. Bu konforun sağlanmasında başka etkenler yanında tiyatro koltuklarının önemli bir payı var. Şimdiki tiyatro koltukları son derece rahat, konforlu ve estetiktir. İzleyici hiçbir bedensel rahatsızlık hissetmeden sahneye odaklanabilmekte ve oyunu takip edebilmektedir.

Panelkon olarak bugüne kadar yurdun her yerinde çok sayıda tiyatro salonu için konforlu, kaliteli ve şık tiyatro koltukları ürettik ve gerek üretim kalitemizle gerekse hizmet kalitemizle sektörün en güçlü firmalarından biri haline geldik. Yüzlerce çeşit koltuk modelini konusunun uzmanı tasarımcılarımız hazırlıyor ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kumaş ya da suni deri kaplama modeller, oturakları otomatik açılıp kapanan modeller, her biri özel tasarımlı modeller ile zengin seçenekler sunuyoruz. Yanmaz, terletmez, çökme yapmayan, kolay temizlenebilen koltuklar uzun yıllar deforme olmadan kullanılabiliyor.

Panelkon olarak sadece tiyatro koltuğu üretmiyoruz. Aynı zamanda konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu üretimi de yapıyoruz. Koltukların modelleri kullanım amacına göre değişiyor. Seminer koltukları seminer dinlemeye uygun, notların alınması için yazı tablaları bulunan ürünlerdir. Tüm koltuk modellerimizi beden sağlığını, konforu ve estetiği göz önüne alarak üretiyoruz. Seminer koltuğu çeşitlerimiz arasında tekli, ikili ve üçlü koltuk modellerimiz de bulunuyor. Seminer salonunun yapısına ve büyüklüğüne göre müşterilerimize model öneriyoruz. Panelkon seminer koltuğu ve tiyatro koltuğu çeşitlerini firmamızın web sitesinde görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren firmamız satıştan sonra koltukların kurulumunu da kendi elemanlarıyla yapıyor. Özellikle tiyatro salonlarında koltukların yerleşim düzeninin, sıra aralarındaki mesafelerin, koridor mesafelerinin standartlara uygun olması gerekiyor. Üretimden nakliyeye ve kuruluma kadar hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Bunun yanında koltuk fiyatlarımız da son derece uygundur. Aynı kalitede ve aynı konforda koltukları en uygun fiyatlarla firmamızda bulacaksınız. Yurdun her yerinden sipariş alıyoruz ve garanti belgesi, faturasıyla birlikte adresinize gönderiyoruz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply