İstanbul Belediyesi İlaçlama

İstanbul Belediyesi İlaçlama hizmeti ev ve iş yerlerine çok ekonomik bütçelerle hizmet vermektedir. Haşerelerle mücadele ederken insan hayatına ve diğer canlılara zarar vermeden hizmet vermektedir. Uzman ekiplerle , kaliteyi ilke edinerek ve güvenle ilaçlama yapan İstanbul Belediyesi insanların yaşam kalitelerini bu şekilde korumaktadır.
İstanbul belediyesi büyük ve çok kalabalık  nüfuslu şehirde insan sağlığını korumak amaçlı ilaçlama hizmeti verirken açık alanları kendi bünyesinde ve sadece yetki verdiği firmalara verir. Pek çok ilaç firması belediyenin izin kapsamında kaliteli hizmet vermektedir. İstanbul Belediyesi İlaçlama her türden haşere ile mücadele eder ve kemirgen canlılar ile ilgili olarak da çalışmalar yapmaktadır.
Yaz ayları başında ortaya çıkan haşere türleri insanların sağlıklarını tehdit ederler. Haşere ve kemirgenler taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırırlar. Uçan, yürüyen ve kemirgen canlılar salgın hastalıkların oluşumuna zemin hazırlayabilirler.  Haşerelerin kaynağı olarak en bilinen yerler özellikle sivrisinekler için açık su birikintileri, üstü açık bırakılan bidonlar ve dere yataklarıdır. Bu gibi yerlerin oluşumuna engel olarak haşerelerin üremelerini ve yayılmalarını önleyebiliriz. Haşereler bu gibi yerlerde çok kısa sürede hızla üreyerek çoğalırlar. İstanbul Belediyesi İlaçlama ile gönül rahatlığı ile ve bu işin uzmanı kişilerce  destek alarak haşere sorununa çözüm bulmak mümkündür.
Sivrisinek ve diğer haşere türleri özellikle sıcak havalarda çok daha can sıkıcı ve bunaltıcı olurlar. Açık  alanların ilaçlamasını belediye yürütmektedir. Büyük şehirlerde yoğunluk sebebi ile ilaçlama belediyenin yetki verdiği ölçüde özel firmalara verilmektedir. Haşerelerle mücadele kolay değildir. Hamam böceği ve karafatmalar en zorlu mücadele edilen haşere türlerindendir. Kendi başımıza mücadele edemeyeceğimiz türlerden olan bu canlılarla mücadele etmek için profesyonel destek almak kaçınılmazdır. Belediyeler haşere ve kemirgenlerle mücadele ederken çevreye ve başka canlılara zarar vermemektedir.
ilaçlama hizmet süreleri yedi gün yirmi dört saattir. Haşereler sorun olduğunda randevu alarak hizmet almak mümkündür. Belediye bu işi uzman kişilerce ve haşere türüne uygun tipte kimyasal ilaçlar kullanarak yaparlar. Böylelikle kesin sonuç elde ederler.

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply