Ev Dekorasyonunda Yeni Trendler

 

 

Modernizme ve şıklığa önem veren bayanlar ev dekorasyonunda da aynı şıklığı ve güzelliği yakalamak isterler. Ev dekorasyonu konusunda doğru bilinen birçok yanlış vardır. Ev dekorasyonu yapılırken eşyalar ve evin iç dizaynı bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Duvar, yerler, kapılar bir bütün olarak evin havasını değiştiren şeylerdir.

 

Ayrıca kullanılan renkler de çok önemlidir. Eşyalarla belirli bir dizayn oluşturabilirsiniz fakat ne kadar şık mobilyalar satın alırsanız alın evin diğer kısımlarını da bu dekorasyona ayak uyduracak ve uyum yakalayacak şekilde dekore etmeniz gerekmektedir. Örneğin koyu renklerde mobilyalar tercih ettiğiniz bir salon dekorasyonu düşünün.

 

Aynı şekilde duvar renkleri ve yerlerin de koyu renklerle dekore edildiğini düşündüğünüzde ortam bir anda kasvetli ve iç karartıcı bir havya bürünür. Bunu önlemek için ne yapabiliriz peki? Mesela koyu renk mobilyalarınızın yoğun renklerini yansıtıp içinizi biraz olsun ferahlatacak açık ve düz renkleri duvar ve yerlerde kullanabilirsiniz.

 

Bir evin içini en çok gösteren yerler duvarlardır. Bu yüzden duvar dekorasyonu çok önemlidir. Bu konuda şıklığı yakalamak adına çok fazla yoğunluktan kaçınmalı ve sade düşünmelisiniz. Çünkü mutlaka eşya kalabalığı odanın içerisini bir nebze de olsa boğacaktır.

 

Duvarların bu durumu tersine çeviren bir karşıtlık yaratması gerekir. İşte bu gibi sorunlara çözüm olacak ve evlerinde şıklık ve sadeliği bir arada bulmak isteyenler için harika dekoratif taş modası çıkmıştır. Düz renk duvarlardan sıkıldıysanız ve evinize farklı bir hava katmak, sadelikle doğallığı bir arada yaşatmak istiyorsanız bu harika doğal taşlarla duvarlarınızda şaheser yaratabilirsiniz.

 

Son zamanların en gözde modası olan bu harika taşlar içerisinde en çok tercih edilen ürün dekoratif kültür taşı evinizin bir köşesinde size doğayı evinize taşıma fırsatı verecektir. Bu harika taşlar sayesinde hem şık hem de içinizi açan muhteşem bir görüntü elde etme şansına sahip olacaksınız.

 

www.tasdekoratif.com adresini ziyaret ederek hem birbirinden farklı dekoratif taş örneklerini inceleyebilir hem de farklı taşlarla ilgili bilgi alma imkânı bulabilirsiniz. En çok tercih edilen ve harika bir görünüm kazandıran kültür taşı ve zevkinize göre seçebileceğiniz diğer bütün dekoratif taşlar iç ve dış dekorasyonunuz için sizleri bekliyor.

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply