Etüt Eğitimi

 

Ailelerin en büyük çabası çocuklarına sağlam bir gelecek hazırlamaktır ve bu da ancak kaliteli bir eğitimle mümkün olur. Ülkemiz geliştikçe eğitimin kalitesi de artıyor. Ancak eğitim sürecinin ileriki dönemlerinde de başarılı olabilmek için temel eğitim çok önemlidir. Daha ilkokuldan başlayarak çocukların düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanması gerekir. Günümüzde aileler çocuklarının derslerine bazen zamansızlıktan, bazen de bilgileri unutmuş olmalarından dolayı pek yardımcı olamıyorlar. İlköğretim çocuğu da televizyon izlemekten ve oyun oynamaktan kendini alamıyor ve derslerine odaklanamıyor. Bu ihtiyacı en iyi şekilde etüt merkezi karşılıyor.

Etüt eğitiminde öğrencilere bazı derslerden özel ders verilmiyor. Okulda öğrenilen konuların pekiştirilmesi ve ödevlerin yapılması etüt eğitiminin en önemli bölümü oluyor. Bu eğitimler okuldaki müfredata paralel yürütülüyor. Etüt eğitim merkezimiz kaliteli etüt eğitimiyle yıllardır çocuklarımızın başarısına katkı sunuyor. Ders çalışmaya uygun, temiz, rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim veriyoruz. Etüt öğretmenlerimizin hepsi alanlarında deneyimli ve başarılı kişilerdir. Merkezimizde her öğrenciyle birebir ilgilenebilecek sayıda öğretmenimiz bulunuyor.

Etüt eğitimi aynı yaş grubundan oluşmuş 8-10 kişilik sınıflarda veriliyor. Öğrenciler okul dışı zamanlarında merkezimize geliyor, derslerini ve ödevlerini yapmaya başlıyor, anlamadıkları konuları öğretmenleri anlatıyor ve ödevlerini doğru olarak tamamlıyor. Ancak eğitim ders çalışmakla sınırlı değildir. Çeşitli aktivite programlarımız da vardır. Resim, müzik, drama gibi sanatsal etkinlikler, spor etkinlikleri, grup oyunları, satranç, puzzle gibi zeka oyunları etkinlik programlarımız arasında yer alıyor ve çocukların yetenek ve becerilerinin gelişmesi sağlanıyor.

Bu etkinliklerle çocuklarımız hem eğleniyor hem de öğreniyor. Böylece okula gitmek de daha zevkli hale geliyor. Etüt eğitimiyle konuları daha iyi anlayan öğrencinin özgüveni artıyor ve sosyal ilişkileri de gelişiyor. Etüt merkezimize başlayan öğrencilerin kısa bir süre sonra okuldaki başarısı artıyor. Kaliteli etüt eğitimiyle memnuniyet yaratan merkezimiz hakkında www.etutmerkezi.com sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çocuğunuz sabahçı ise okul çıkışı servis aracımızla onu okulundan alıyoruz ve program bitiminde evinize getiriyoruz. Öğlenci ise onu sabah evinizden alıyoruz ve okul saatinde okuluna bırakıyoruz. Her grup öğrenci için yemek servisimiz de bulunuyor. Bu destek eğitimiyle hem öğrencilerimiz hem de anne ve babaları akşam evlerinde daha mutlu ve huzurlu bir şekilde birlikte zaman geçirebiliyorlar.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply