Dekoratif Kültür Tuğlası

Son yıllarda kullanımı hızla artan kültür taşı ve kültür tuğlaları mekânlara mükemmel bir estetik kazandırıyor. Binaların dış cephe duvarları doğal taşlarla aynı görünümde olan kültür taşlarıyla ve tuğlalarıyla kaplanıyor ve binalar daha doğal bir görünüme kavuşuyor. Ayırca ev ve işyerlerinin iç mekân duvarlarına uygulanan kültür taşı ve tuğlası ile çok farklı ve özgün dekorasyonlar yaratılıyor. Modern yapılar tarihi ve doğal güzelliklerle buluşuyor, sıcak, samimi ve canlı yaşam alanları haline geliyor. Mekânlarına estetik güzellik katmak isteyenlere Stonewrap markası, kültür tuğlası ve kültür taşı çeşitleriyle zengin seçenekler sunuyor.

Stonewrap bu alanın en kaliteli ve en çok beğenilen markasıdır. Stonewrap markasının ana bayii olan Uğur Ticaret firmamız da tüm Türkiye’ye Stonewrap marka ürünlerin satışını yapmaktadır. Doğada binlerce çeşit doğal taş bulunuyor. Bunların arasından en uygun olanları seçiliyor, kalıpları çıkarılıyor, kalıplara pomza, çimento ve kum karışımı dökülerek kültür taşı üretiliyor. Üretilen kültür taşları ve tuğlaları doğal taşların doku ve renk özelliklerini bire bir yansıtıyor. Ama doğal taşlara göre daha hafif ve ekonomik oluyor.

Mekânda hangi taşların kullanılacağı ise tamamen kişilerin zevkine bağlıdır. Firmamızda çok zengin kültür taşı ve kültür tuğlası çeşidi bulunuyor. Harman tuğlası, antik tuğla, rustik tuğla, eski tuğla gibi çeşitlerimizin hepsi mekânlara mükemmel bir estetik kazandırmaktadır. Siyah, kül, krem, kızıl, beyaz, kahve renkli harman tuğlalarıyla yapıların dış cepheleri, ev ve iş yerlerinin iç mekân duvarları, bahçe duvarları, şömine ve baca duvarları rahatlıkla kaplanabilir ve arzulanan görsel güzellik sağlanabilir. Uğur Ticaret olarak ürün satışı yanında uygulama hizmeti de veriyoruz ve projelerinize en uygun çözümleri sunuyoruz.

Dekoratif kültür tuğlası çeşitlerimizi, tuğla ve taşla yaptığımız uygulama örneklerimizi firmamızın web sitesinde görebilirsiniz. Ürünlerimiz ISO kalite belgelidir ve garantilidir. Kullanıma hazır olarak sunulduğu için kolayca uygulanabilir. Ayrıca belli oranda ısı ve ses yalıtımı da sağlar. Uygun fiyatlarla mükemmel mekânlar yaratmak istiyorsanız Stonewrap kültür taşları ve tuğlaları en doğru malzemelerdir. Uygulama alanının ölçülerini bize ileterek Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply