Çelik Raf Sistemleri

Arşivleme ve depolama ihtiyacı olan tüm iş yerlerinde çelik raf sistemleri en ideal çözüm oluyor. Arşivleme amaçlı çelik raflar ofis, kurum ve işletmelerin arşiv alanlarında kullanılıyor ve bu raflarda arşivlenecek malzemeler en ideal koşullarda saklanmış oluyor. Depolama amaçlı çelik rafların ise çok geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Marketlerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, züccaciye, kırtasiye, oyuncak dükkânlarında, fabrikaların ve atölyelerin depolarında hafif yük ve ağır yük çelik raf sistemleri kullanılıyor. Çelik raf üretiminde ceylan çelik firması olarak sektörün önde gelen firmalarından biriyiz.

Her türlü yükü taşıyabilecek sağlam ve dayanıklı çelik raflar yapıyoruz. Depolanacak malzemenin özelliklerine göre kaliteli sac kullanıyoruz. Çelik raflarda malzemeler depremlere, darbelere karşı en iyi şekilde korunmuş oluyor. Raf aralıkları, tabla kalınlığı, tabla genişliği, profiller ve taban yine raflara konacak malzemenin özelliğine göre belirleniyor. Sabit raf sistemleri tercih edildiği gibi ayarlanabilir raf sistemleri de tercih ediliyor. Firmamız kurumların taleplerine göre ve raf sisteminin uygulanacağı alanın özelliklerine göre en uygun çelik raf sistemlerinin üretimini yapıyor.

Çelik raf sistemleri sayesinde arşivleme ve depolama ihtiyaçları sorun olmaktan çıkmıştır. Arşiv ve depolama alanlarınızda düzeni ve temizliği sağlamak istiyorsanız siz de hemen çelik raf sistemlerini yaptırabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerseniz elemanlarımız adresinize gelerek depolama alanınızda incelemelerini yapacak, ölçümleri alacak ve en kullanışlı, en yararlı çelik raf sistemleri tasarımını hazırlayacağız. Çelik rafları kendi modern tesislerimizde ve kusursuz bir işçilikle yapmaktayız. Çelik raf fiyatları çok değişkendir. Raf sistemlerinin genişlik, yükseklik ve derinlik ebatlarına göre ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre fiyatlar da değişecektir.

Firmamız yurdun her yerinden çelik raf siparişi almaktadır. Tamamlanan raf sistemleri kargo ile ve demonte olarak adresinize gönderilir. Montaj için açıklayıcı bilgiler de size gönderilir. Kurulumu, sökme ve tekrar montajı oldukça kolay olan raf sistemlerinin montajını dilerseniz elemanlarımız da yapacaktır. İl içi nakliyelerden ücret almıyoruz. İl dışı nakliye ücretleri üçün firmamızla görüşmeniz gerekiyor. Firmamız kaliteden ödün vermeden ama en uygun fiyatlarla çelik raf üretimi yapmaktadır. Bizimle görüşmeden raf sistemleri konusunda karar vermeyiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply