İnternetten hamile kıyafeti almak

 

Gebelik ve doğum sonrası kadınların en özel ve hassas dönemleridir. Hızla değişen vücut hormonları ve vücut ölçüleri yeni kıyafetler gerektirir. Hamile kıyafetleri özel olarak hazırlanır kesimi ve kumaşı çok önemlidir. Rahatlığın yanı sıra vücut sağlığını koruması gerekir. Hamile taytları, hamile gecelik, hamile külotları, hamile sütyenleri, hamile çorapları gibi birçok hamile kıyafeti kadınların en çok ihtiyacı olan kıyafetlerdir.

Hamile kadınların en çok rahat edeceği kıyafetlerden birisi geceliklerdir. Pijamalardan daha şık ve hoş görüntüsü ile sadece rahatlık değil zariflik kazandıran hamile gecelik modelleri çok şık bir anne adayı olmanızı sağlayacaktır. Hamile gecelikleri klasik geceliklerden daha pahalı olması kısa süre içinde kullanılacak bir kıyafet için bütçeyi zorlayabilir ancak hamile gecelikleri özel kumaşlarla tasarlanmaktadır. Hassaslaşan kadın vücudunu koruyacak doğal kumaşlarla üretilen gecelikler doğal boyalarla boyanmıştır. Kimyasal ve kanserojen içermeyen boyalar kullanılarak boyanmış hamile gecelik takımı cildinizi tahriş etmez. Hamile gecelik modelleri pijamalar gibi lastikli olmaması sayesinde karnınızı sıkmaz ve kısa sürede büyüyen ve şişen vücudunuza uyum sağlayarak uzun süre giyebilme fırsatı yaratır. Hamile gecelik modelleri zarif tasarımlarla en güzel renkleri bir araya getirmektedir. Doğum sonrasında alınan kiloların verilmesi en az 7-8 ay sürmektedir. Yani 1,5 yıl boyunca sorunsuz olarak giyebileceğiniz en az bir tane gecelik takımı olmalı. Göğüs bölümünde emzirme bölgesi olan düğmeli gecelik modelleri doğum sonrasında da büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Doğumdan sonra ise en çok merak edilen iç çamaşırlarından birisi emzirme sütyeni ve emzirme sütyeni olmaktadır. gerekli olup olmadığı hep tartışılsa da emzirme atleti ve emzirme atleti tavsiyesi ile bu ürünleri tercih edenler hem daha kolay bir emzirme yapabiliyor hem de göğüslerin deforme olmasını engelleyerek ilerleyen dönemlerde oluşacak sarkmaların önüne geçmiş oluyor.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply