Firma kayıt sitesi

Sirketara.net, Türkiye’de hizmet vermekte olan firmaların kısa bilgilerini içerisinde barındıran gelişmiş, üst düzey bir internet sistemidir. Bu sistem sayesinde istediğiniz şirkete ait adres, telefon ve irtibat bilgilerine erişebilecek, bu kişilere çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Üstelik sistemimizde yapılacak aramalardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu yüzden istediğiniz firmayı, istediğiniz zaman sistemimizde arayarak firma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sistemimizin tanıdığı en güzel ayrıcalıklardan birisi Firma Ekle özelliğidir. Bu özellik sayesinde siz de kendinize ait olan bir firmayı sistemimize ekleyebilir, sizden istenilen formu doldurarak şirketinizin bilgilerinin sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemde de sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz ve iletişim bilgilerinizi tüm kitleye ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bir firma kayıt sitesi olarak en büyük misyonumuz, Türkiye’nin en geniş ve en yeterli rehberine ulaşabilmek. Buna rağmen bilgilerin doğruluğunda gayet seçiciyiz. Sistem editörlerimiz, sistemimize eklenmiş olan firmaların bilgilerini kontrol eder ve sadece doğru bilgileri içeren şirketleri sisteme kayıt eder. Yanlış bilgi paylaşan şirket yöneticilerine de bildirim yapılır ve bu hatalar düzeltildiği andan itibaren bu firmalar da sistemimize dahil olabilir.

Firmaların müşterilere ve aradıkları kitleye daha kolay ulaşabilmeleri için sirketara.net gerçekten çok yararlı bir kuruluş. Firma ile iletişime geçmek isteyen müşteriler, herhangi bir iletişim bilgisine erişemedikleri için ürün ve ihtiyaçlarını farklı firmalardan tedarik etmek zorunda kalırlar. Ama Google gözünde de oldukça otoriter olan internet sistemimiz, tüm bilgilerinizi aramalarda ilk sıralarda çıkarır ve firmanızı arayan müşterileriniz sizin bilgilerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşır. Sisteme eklenilen hatalı bilgilerden hiçbir şekilde sirketara.net ekibi sorumlu değildir ve tarafımıza bildirilen durumlarda gerekli incelemeler yapılarak hatalı bilgi içeren şirketler sistemden silinecektir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply