En güzel gecelik modelleri

 

Penye gecelik çeşitleri çok geniş bir yelpazeye sahip olup hamile ve lohusa gecelikleri, büyük beden penye gecelik takımları, dekolte ve mini penye gecelikler, şortlu penye gecelik takımları, fantazi penye gecelik modelleri gibi farklı çeşitlerde ve onlarca farklı renge sahiptir. Penye gecelikler en ucuz fiyatlarla kapıda ödeme avantajını aynı ortamda sunarak kredi kartsız alışveriş fırsatı vermektedir.

Penye gecelikler kimyasal maddeler içermeyen materyallerle üretilmekte olup doğal boyalarla boyandığı için alerji, kaşıntı ve kızarıklık yapmaz. Nefes alan kumaşı sayesinde terlemeyi en aza indirir ve teri emerek dışarı atar. Konfor ve rahatlığın yanı sıra en sağlıklı kumaşlardan birisi pamuklu kumaşlardır. Penye gecelikler pamuklu kumaştan elde edilmektedir. Pamuk doğal olup kanserojen maddeler içermez. Hassas ciltlerde bile en iyi sonucu veren gecelikler penye geceliklerdir. Gecelikler bütün gece cildinizle direkt temas halinde olduğu için kumaş kalitesi çok önemlidir.

Pamuklu penye gecelikler yazın seri kışın sıcak tutan tasarımı ile geceleri huzurlu bir uyku uyumak için en doğru seçimlerden birisidir. Penye gecelikler en çok hamile gece lohusa geceliklerinde tercih ediliyor çünkü gebelik döneminde kadın vücudu hormon dengesi sebebiyle aşırı hassaslaşır. Hamile penye gecelik modelleri hem şıklık kazandırır hem de cildinizi korur. Pijamalar gibi lastikli olmaması sayesinde karın bölgesini sıkmaz ve tuvalet kullanımında da kolaylık sağlar. Lohusa gecelik takımları ise özel emzirme bölümü ile kolay emzirme sağlamaktadır. Hamilelik döneminde alınan kiloların uzun süre kaybolmayacağı göz önünde bulunursa hastaneden itibaren kullanabileceğiniz rahat ve şık bir lohusa gecelik takımı uygun olacaktır. En ucuz lohusa ve hamile gecelik takımları için kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Sipariş için resmi satış sitesi http://penyegeceliktakimi.com/ ‘u ziyaret edin.

 

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply