Geciktirici Sprey Ne Kadar Kullanılır

 

Cinsel performans artırıcı ürünler sektöründe fark yaratan ve sahip olduğu tecrübe ile her aman rakiplerinden bir adım önde olan delay firmasının piyasaya sürdüğü son ürün olan viga 50000 Almanya’da geliştirilmiştir. Firmanın merkezi olan Almanya’da uzun yıllar süren bilimsel çalışmalar ve testler ile geliştirilen bu ürün Almanya’da test edilmiş ve etkisi onaylanmıştır. Alman erkekleri sonrasında Türk erkeklerine de sunulan imkân ile satın alabileceğiniz bu ürün başta erken boşalma olmak üzere birçok sorunda önemli d erecede olumlu etkiler sergilemektedir.

Erken Boşalma Sorunu

                Erkeklerin geçmişten beri yaşadıkları en köklü cinsel sorunlardan biri olan erken boşalmada önemli derecede çözüm sunan bu ürün içeriğinde L-Arginenine, Metil Nikotin, Glycerin Propylene, Glycol Hydrxyehyl gibi doğada nadir bulunan bitkisel ürünler barındırmaktadır. Erkeklerin yaşadıkları cinsel deneyimlerde karşı tarafı ve kendini tatmin edebilme adına en önemli olgunun ilişki süresi olduğunu bilen delay üreticileri, erkeğin cinsel organının hassasiyetini doğru seviyede azaltarak ilişki süresini uzatmaktadır. İlişkiden 20-30 dakika öncesinde doğru dozlarda uzun süredir kullanılan delay 25000cinsel ilişki süresini 40-45 dakikaya kadar uzatabilmektedir. Erkekler ve bayanlar için oldukça iyi olan bu süreye ulaşmak doğru kullanım ile işten bile değildir. Ürün hakkında nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız ve sipariş vermek istiyorsanız yanda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz. http://www.viga50000.web.tr/siparisver

Doğru Dozda Kullanım Şart

                Erkeklerin cinsel hayatında başarılı olabilmesinin en önemli halkalarından biri olan ilişki süresinin uzatılmasında olumlu etkilere sahip olan ürünün doğru dozlarda kullanılması şarttır. Aşırı ya da yetersiz dozlarda kullanımların faydadan çok zarar getireceği unutulmamalıdır.Delay 25000 Oda sıcaklığında saklanmaya uygun olan sprey formundaki bir kutu ürün yaklaşık 120-150 dozluk hacme sahiptir. Ağız ya da göze temasında doktora başvurulmasında fayda olan bu ürünü siz de hemen sipariş edebilir ve cinsel hayatınızı biran önce renklendirebilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply