Promosyon Ürünlerinde Bir Numara

 

DOYUK bilgisayar teknoloji promosyon ürünleri 2009 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana bir çok promosyon ürünlerinin ithalatını gerçekleştirmiştir. Firma İzmir merkezli olarak kurulmuştur yurt içinde toptan ve de perakende ürün satışını gerçekleştiren firma ürün kalitesiyle de her zaman öne çıkmayı başarmıştır. Özellikle teknolojik gelişmeler bizleri sürekli olarak farklı yönlere doğru yönelmeye zorlamıştır bu nedenle de başta Çin olmak üzere Doyuk promosyon pazarlama ürünlerini bir çok Avrupa ülkesi ve uzak doğu ülkesine pazarlamıştır  Firma müşteri memnuniyetini gözetmekle birlikte yalnızca tekli ürün değil aynı zamanda düşük adetli siparişler konusunda da her zaman müşterilerine uygun fiyatlar sağlamıştır.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte artık firmaların yeni yeni oluşumları da kendilerini göstermeye başladı yeni bir yıla girerken genellikle ajanda ve kalem gibi promosyon ürünlerine yönelinirken bu aylarda daha çok turizme yönelik promosyonlar noktasında çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca firmanın internet sitesi olan doyuk.com’a girdiğinizde birçok ürünü de uygun fiyatlı olarak görebiliyorsunuz.  Sitedeki ürün kategorilerine bakacak olursak USB Flash Bellek,,Mobil Şarj Cihazı (Powerbank),Araba Şarj Cihazı,Elektronik Broşür, Selfie Çubuğu, Speaker, Mouse, Kalem, Ajanda, Tarihsiz Defter, Kupa, Anahtarlık, Magnet Ürünleri, Yapboz (Puzzle), Aksesuarlar, Doyuk EUROPE gibi bir çok çeşidi de beraberinde bulabiliriz.

Hizmetlerden faydalanabilmek adına firmanın ürün katalogunu da site üzerinden görebilmeniz mümkün dilerseniz e-abonelik sistemi ile kayıt yaptırarak promosyonlar ve yeni ürünler hakkında da detaylı bilgi edinmenizi sağlayabilirsiniz.

Firma bu kadar yenilik ve uygun fiyat sunuyorken kesinlikle hizmetten eksik kalmamak gerekir belki büyük bir marka olabilirsiniz ya da küçük bir işletme ancak her durumda sizin promosyon ürünlerine ihtiyacınız olacaktır bu aynı zamanda sizin firmanızın markanızın tanınmasında büyük rol oynayacaktır. Şimdiden gelecek sezonun ürünleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi site içerisindeki haberler kısmından da gerek fuar haberlerini gerekse promosyonlarla ilgili haberleri geniş bir şekilde öğrenebilirsiniz. DOYUK bilgisayar teknoloji promosyon ürünleri aynı zamanda bir Alibaba.com Gold üyesidir ve bu nedenle de gün geçtikçe yurt dışı satışlarında büyük başarılar elde etmektedir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply