Maltepe Arçelik Servisi Sayesinde Doğru Ürünü Aldık

 

Beyaz eşya almayı düşünen insanlar sürekli bilgi karmaşası yaşamaktadır. İnternet ortamının da çeşitlenmesi ile şuan piyasada bir çok doğru ve yanlış bilgiler bulunmaktadır. Beyaz eşya almadan önce firmanın servisleri ile görüşüp cihazlar hakkında bilgi alma yolunu herkesin kullanması gerekmektedir.

Şuan kullanmış olduğum Buzdolabını eski olduğundan çok elektrik tükettiğini düşündüğüm için değiştirmeyi düşünüyordum.  Yaptığım araştırmalarda Arçelik 5088 A+++ NFGS ürününü almayı düşündüm. Ürün hakkında Maltepe Arçelik Servisi ile görüşüp doğru ürünü seçmeyi düşündüm.

Bu tür beyaz eşyalarda artık çok çeşit olduğu için normal bir kullanıcının hangisinin iyi yada kötü olduğunu ayırt etmesi artık çok zor olmaktadır. Geçtiğimiz 5 sene içinde birçok A+ ürünler çıktığı için artık takip edilmesi zor bir Pazar olduğunu herkes fark etmiştir.

Seçtiğim Arçelik buzdolabı içi daha önceden almış olan bir yakınımla yaptığım görüşmede çok memnun kaldığını özellikle kurulum yapan Sancaktepe Arçelik Servisi yetkilisinin ürün hakkında verdiği bilgilerden çok memnun kaldığını belirtmesi üzerinde bende Arçelik 5088 A+++ NFGS ürününü almaya karar verdim.

Ürünü almak için bulunduğum ilçedeki Arçelik bayisine giderek satın alma işlemini tamamladım. Aldığım beyaz eşyanın kurulumu için Sultanbeyli Arçelik servisi bünyesindeki teknik arkadaşlar gelerek gerekli kurulumu yaptılar ve kullanım hakkında da önemli konumlarda bilgilendirme yaptılar.  Aldığım ürünün en etkili özellikleri arasındaki kartuşsuz buzluğunun bulunması ve iç hacminin çok büyük olmasıdır. 500 Lt iç hacmi ile birçok ev hanımının en çok beğeneceği ürünler arasında olacaktır.

Kurulama gelen Arçelik Servisi almış olduğum buzdolabının son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında olduğunu ve sorun çıkarma sayısının çok az olduğunu da belirttiler.

Bütçe olarak bu aralıklarda ürün arayanlar için belirtmiş olduğum Arçelik Buzdolabını kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply