Dijital Kiosk Nedir?

kiosk

Dijital Kiosk Nedir?

Kiosk dokunmatik ekran ve bilgisayardan oluşan bilgisayarlı bir sistemdir. Daha çok iş yerlerinde ve avmlerde rastladığımız bu sistem kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde kullanıcılar ürün reklamları ve kampanyaları dijital kiosk ekranlarından takip edebilmekte, gerekirse Alışveriş merkezi içinde ulaşımını buradan yönlendirerek kolayca ulaşımını sağlayabilmektedir.

İş yerleri için ise müşteriler diledikleri ürünün incelemesini dijital kiosklar sayesinde yapabilmektedir. Dijital kiosklara yazıcı, barkod okuyucu ve gerekirse kredi kartı okuyucu gibi sistemler entegre edilerek iş yerleri için çok daha elverişli hale getirebilmektedir.

Dijital kiosklar ihtiyaca göre 22 inch ekrandan başlayıp 48 inch ekrana kadar olabilmektedir.Dijital kiosklardaki Resistive Touch özelliği ile dokunduğunuz noktaya yapılan basınç farkını ölçer  ve tepki veren özel sistem ile elinizde eldiven olsa bile Dijital kiosk sistemini kullanabilirsiniz.
Kiosk genel kullanım alanları

Alışveriş merkezleri, mağaza ve iş yerleri, metro istasyonları, müzeler, üniversiteler, okullar, hastaneler, kafeler , restaurant, danışma merkezleri, bankalar, eğlence merkezleri, postaneler… vb. bir çok alanda kullanılabilmektedir.

Dijital kiosk’u nerden satın alırım?

İstanbul’da bu alanda faaliyet gösteren Genr8 Digital firmasından Dijital kiosk siparişi verebilirsiniz.Sipariş vermek ve Firma hakkında detaylı bilgi almak için http://genr8digital.com/ internet sitesinden erişebilirsiniz veya 0532 624 69 82 no’lu telefon numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply