Tiyatro Salonu Koltuğu

 

Tiyatro kültür sanat alanının en sevilen ve değeri hiç azalmayan etkinliklerinden biridir. Oyuncular için tiyatro salonunun fiziki yapısı ve dekorasyonu ne kadar önemliyse izleyiciler içinde aynı oranda önemlidir. Tüm izleyiciler rahatlıkla sahneyi görebilmeli, sesleri net olarak duyabilmeli ve oturduğu koltukta rahat etmelidir. Konforlu bir tiyatro salonunda oyun izlemek ayrı bir zevk olmaktadır. Tiyatro, sinema, konferans, kongre koltukları üretiminde ise firmalar teknolojinin de desteğiyle büyük gelişme içine girdiler. Panelkon olarak sinema, konferans ve tiyatro koltukları üretiminde sektörün en yenilikçi ve öncü firmalarından biriyiz.

Firmamız bugüne kadar çok sayıda tiyatro salonunun koltuklarını yapmış bulunuyor. Yıllardır müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet veren firmamız malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden üretim yapıyor. Tasarımda ise konfor ve estetiğe verdiğimiz önemle sektörde farklılık yaratıyoruz. Tiyatro koltuklarımız oturanlara hiçbir rahatsızlık vermeyecek konfora sahiptir. Oturak kısımları açılır kapanır özellikte de olabilir sabit oturak da olabilir. Kolçaklara kollarınızı rahatça yaslayabilir ve rahat bir oturma pozisyonu alabilirsiniz. Koltuk modellerinde kaliteli suni deri veya kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Deri ya da kumaş birinci sınıf kalitededir ve renkleri solmaz, terletmez, kolay temizlenir özelliklere sahiptir.

Tiyatro koltuğu modeli seçmek için salonun fiziki yapısını da göz önüne almalısınız. Koltukların montajı da sahneye hâkimiyet ve salonun yapısına uygun olarak yapılmalıdır. Koltuk renkleri ise salonun genel dekorasyonuna uygun olarak seçilmelidir. Renk, model, kalite ve ekonomiklik açısından en zengin koltuk çeşitlerini firmamızda bulacaksınız. Numune koltuklar sağlık ve rahatlık testlerinden geçirilir ve bundan sonra seri üretime geçilir. Ürünlerimiz kalite belgeli ve garantilidir.

Tiyatro severler artık zevkli bir seyir için konforlu tiyatro salonunu tercih ediyorlar. Bu nedenle siz de koltuklarınızı yenileyerek modern bir tiyatro salonuna sahip olabilirsiniz. Tiyatro salonu koltuğu çeşitlerimizi görmek için üretim ve satış merkezimize gelebilir ya da web sitemizde çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitliliğimizle zevk ve ihtiyaçlarınıza olduğu gibi bütçenize de uygun seçenekler sunuyoruz. Fiyatlar koltuk modeline, malzeme cinsine ve sipariş adedine göre değişiyor. Ürünlerin nakliyesi ve montajı da firmamıza aittir. Ancak il içi nakliye ve montaj hizmetimiz ücretsizdir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply