SONY XPERİA Z ÖZELLİKLERİ

 

f-sony-xperia-z5

Geçmişten esinlenerek geleceğe ışık tutan birçok elektronik ürün günümüz teknolojisinde birçok yenilik ile üretilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan elektronik ürünler arasında bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler ilk sırada yer almaktadır. Hayatımızın her anında yanımızda olan akıllı telefonlar da bir ilk imza atarak suya dayanıklı olan modelleri geliştiren sonygörsel olarak da harika bir tasarımla buluşturmuştur. Sony xperia z modeli ince tasarımı ile büyülerken özellikleri ile harika bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarda da her geçen bir yenilik getiren birçok marka piyasada yer almaktadır. Markalar arasında sony teknolojiden en iyi şekilde faydalanarak geliştirdiği akıllı telefonlarbirçok üstün özelliğe de sahiptir. Sony xperia z modeli 16 GB dâhili bellek, 4 çekirdekli işlemci sayısı, 1. 5 GHz CPU hızı, 2 GB Ram, 13. 1 MP kamerası, 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü ve Full Hd video çekimi özellikleri ile ihtiyacınız olan donanımları üstün performansta sunmaktadır.

Bir akıllı telefonda sahip olabileceğiniz en önemli özellikler arasında kamerası ilk sırada yer almaktadır. Üstün çözünürlük ve kalitede fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan xperia z 5 inç ekran boyutu ile de net bir görüntü sağlar. Sony xperia z akıllı telefonunu inceleyip, araştırıp, karşılaştırıp ve uygun fiyata satın almak için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony-xperia/z-p131663157/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply