IPHONE 4S

f-apple-iphone-4s-8gb

Apple markasının son teknolojisi olan iphone 4s tasarımı ile insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Teknolojini son ürünlerinden biri olan bu telefon farklı tasarımı ve güçlü performansı ile teknoloji severlerin bir numarası haline gelmiştir. Siteden yaptığınız inceleme de iphone 4s fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgi almanız da mümkündür. Her bütçeye uygun olan fiyatı ile insanları mutlu eden telefon farklı özellikleri ile teknoloji tutkunlarının bir numarası haline gelmiştir.

Siteden incelediğiniz telefonun her açıdan çekilmiş fotoğraflarına bakarak da dış özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 140 gram ağırlığında, 9,3 mm kalınlığında olan bu cep telefonu insan elinde oldukça şık bir duruş sergilemektedir. 3i5 inçlik ekran boyutuna sahip olan cep telefonu oyun oynamayı severlerin bir numaralı ürünü haline gelmiştir. Mağazalardan gelen fiyat teklifleri sayesinde iphone 4s fiyatıhakkında da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ekran tasarımı sayesinde her türlü işlemin kolayca yapılabilmesi de mümkündür.

İphone işletim sistemine sahip olan cep telefonu çift çekirdekli olarak tasarlanmıştır. Teknik özelliklerine bakıldığında güçlü bir performans gücüne sahip oldukları görülür. Bu performans sayesinde herhangi bir donma ya da kesinti gibi sorunlarla karşılaşmanız imkânsızdır. Siteden yaptığınız inceleme de özelliklerinin yanı sıra iphone 4s fiyatı hakkında da bilgi almanız mümkündür.  Yükseltilebilir bir hafızaya sahip olan cep telefonunun daha farklı pek çok özelliğine de siteden ulaşmanız mümkündür. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350/ linkini tıklayarak telefonun her açıdan inceleme imkanı sizleri bekliyor.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply