BAĞLILIĞIN SİMGESİ ALYANS MODELLERİ

a

            İki insan evlilik kararı aldıktan sonra yeni bir başlangıç yapar ve kurulan yeni yuva ile bireyler artık biz olarak yaşamaya başlar. Evlilik tekliflerinin söze gerek bırakmayan cümleleri için tektaş yüzükler tercih edilirken, alyanslarla sonsuza dek bağlılık simgelenmiş olur. Bu alanda çiftler farklı tarzlarda alyans modelleri seçebilmektedir. Klasik kesim modeller arasında daha geniş ya da daha dar özelliklerde olan modeller bulunmaktadır. Hem şık hem de oldukça göz alıcı seçimler olmakta ve sade tasarımlar arasında tercihler yapmak isteyenler için en özel tercihler olabilmektedir.

Bunların yanında iki renkli, işlemeli, taşlı alyans modelleri de bulunmaktadır. Ya da tamamen beyaz altından oluşan taşlı modellerde çok daha zarif seçimler olabilmektedir. Modeller arasında son dönemlerde yeşil altınlarda oldukça trend tasarımlar arasında yer almaktadır. İki renkli alyanslarda ise çizgili, vav figürlü ya da farklı figürlerde tasarımlar da yer alabiliyor. Taşlı modellerde ise bazen tam tur olarak sadece yüzüğün ortasından bir sıra geçirilmiş olurken bazen ise yüzüğün iki tarafından da geçirilmiş taş sıraları bulunmaktadır.

Daha ince ya daha kalın olarak modeller arasında seçimler yapmak mümkün olmaktadır. Tercihe bağlı olarak bazı durumlarda gelinler için altın damatlar için gümüş seçimlerden oluşan alyans çiftleri de seçenekler arasında yer alabiliyor. Karar vermesi zor bu alanda http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki adresi üzerinden firmaları inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifi talep formu ile firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply