SAMSUNG S5 ÖZELLİKLERİ

indir (14)

Günümüzde teknoloji hızla ilerlemekte ve insanların hayatında yerini almaktadır. Teknoloji devlerinden biri olan Samsung markası farklı model ve tasarımlarda ürettiği akıllı telefonlarla karşımıza çıkmaktadır. Son çıkarmış olduğu modeller arasında s5 samsung markasının en iyi telefonlarından biridir. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Pek çok özelliği bulunana bu telefon modelini sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Telefon için fiyat araştırması yapan insanlar, mağazalardan gelen fiyat tekliflerini incelemeniz sağlanabilir.

Genişletilebilir hafıza, Wi-fi, GPS, 4G, MHL ve daha pek çok teknik özelliğe sahip olan s5 samsung markasının son çıkardığı telefon modelleri arasında en çok dikkatleri üzerine çeken bir modeldir. 16 GB depolama hafızasına sahip olan telefon 5,1 inçlik geniş ekran boyutu ile kolay kullanım sağlar. Bu ekran boyutu sayesinde telefonda video izleme ya da oyun oynama zevkini yaşayabilirsiniz. Dokunmatik ekrana sahip olan telefon üstün ses çıkışları ile de yüksek performansa sahip olduğu belirlenmiştir.

Dört çekirdekli işlemciye sahip olan s5 samsung marka cep telefonu sayesinde tüm işlemlerinizi ışık hızında gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle internette dolaşırken internet hızı ile tüm işlemlerinizi anında yapma imkânı sizleri beklemektedir. 2800 mAh pil kapasitesine sahip olan telefon 390 saat bekleme süresine ve 1260 dakika konuşma süresi ile insanlara istenilenden fazla imkân sunmaktadır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/linkini tıklayarak gerekli incelemeleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply