IPAD MODEL ÖZELLİKLERİ

indir (12)

Günümüzde her insanın elinde görmeye alıştığımız tabletler üstün bir kullanım alanı ile karşımıza çıkmaktadır. Boyut olarak küçük işlevsellik olarak büyük işlere imza atan bu teknolojik cihazlar çeşitli markalar tarafından karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji dendiğinde akla gelen ilk marka ise Apple’dır. Markanın ürettiği İpad dünya pazarında yerini alarak diğer firmaları gerisinde bırakmıştır. Sitemizde pek çok ürün grubu arasındaipad fiyatlarını incelemeniz sağlanabilir.  Farklı özelliklere sahip olan İpad modelleri bizlere seçim özgürlüğü sunmaktadır. Ekran boyutlarına baktığımız da 7,9 inç, 9,7 inç ve 12,9 inç gibi ölçüler karşılamaktadır.

Sitemizden inceleyeceğiniz ipadmodelleridâhili bellek olarak da 16 GB, 64 GB ve 128 GB olarak karşımıza çıkmaktadır. Beğendiğiniz modeller arasında karar sız kalmanız durumunda karşılaştırma yapma imkânı sizleri bekliyor. Özelliklerinin yan ısıra ipad fiyatlarının da karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Böylece hangi ürünü alacağınıza daha kolay karar verebilirsiniz.

İncelenene ipad modelleri kamera özellikleri ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Modelleri incelediğimizde ön kamera olarak 1,2 MP özelliğini görürken arka kamera da 5 MP ve 8 MP özelliklerini görebiliyoruz. Sitemizden seçtiğiniz modelin mağazalardan gelen ipad fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Pek çok mağazadan gelen teklifler sayesinde ürünleri bütçenizi aşmadan kolayca satın almanız da sağlanır. Eğer önceliğiniz ipad özelliklerini yanı sıra fiyatları ise kendi fiyat aralığınız belirleyerek en uygun ipadi bulabilirsiniz. http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/apple/ linkini tıklayarak gerekli incelemeleri sağlayabilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply