Kefilsiz Kredi Alabilmenin Koşulları Bigkredi.com’da

bigkredi (1)

Günümüzde yaşadığımız ekonomik sıkıntılar sebebiyle bankalara olan ihtiyacımız gün geçtikçe artmaktadır. Bankalar da bu durumu fırsat bilip birbirinden güzel kampanyalar düzenliyorlar. Kefilsiz kredi veren bankalar belirli bir limit belirliyor. Bu limit dâhilinde kefilsiz kredi alabiliyorsunuz.

Kefilsiz kredi veren bankalara arasında ilk karşımıza çıkan Denizbank’tır. Denizbank’ta kefilsiz olarak kredi almak için Kredim yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 3280’e mesaj atınca size bir kredi onay mesajı gönderiyorlar. Siz sadece kimliğiniz ile bankaya gidip kredinizi kefilsiz alıyorsunuz. Bir diğer banka ise Finansbank. Finansbank’ta TC kimlik numaranızı 5030’a sms atmanız yeterli. Gelen onay mesajından sonra kimliğiniz ile kefilsiz kredi alabilirsiniz. Bir diğer banka ise Garanti bankasıdır. Kredi yazıp TC kimlik numaranızı 3340’a mesaj atmanız durumunda yine gelen onay mesajı ile beraber kimliğinizle kredinizi bankadan kefilsiz olarak alabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren diğer bankaları sayacak olursak; Yapı kredi Bankası, TEB, Şekerbank, İş Bankası, İNG Bank, Fibabank, Akbank, Vakıfbank ve Halkbank’tır. Küçük bir hatırlatma yapalım. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi devlet bankaları bazı durumlarda kefil isteyebilmektedir. Bu durum aklınızda bulunsun.

Her bankanın limiti farklı olabiliyor ancak saydığımız tüm bankalar kefilsiz kredi veren bankalar arasındadır. Kredi limitleri genel olarak 5.000 TL, 10.000 TL, 15.000 TL gibi rakamlardan oluşmaktadır. Eğer krediyi kullanacak olan kişinin kredi notu yüksekse 25.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi alabilmektedir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply