Yılbaşı Hazırlık Önerileri

Yılbaşına yaklaşık 1 ay gibi bir süre kaldı. Eğer yılbaşını evinizde kutlama planınız bulunuyorsa sizlere bu yazımda önereceğim ürün türlerini göz önüne alabilirsiniz. Ben ürün türlerini seçerken güvendiğimden dolayı hepsiburada.com
adresini göz önüne aldım. Siz alışverişinizi yaparken, benzer ürünleri farklı yerlerden de alabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı süslemeleri sırasında başta alınacaklardan olan yılbaşı ağacını mutlaka hatırlamalısınız. Yılbaşının simgesi haline gelmiş olan yılbaşı ağaçları, yıllardır birçok evin bir köşesini yılbaşı zamanı sahiplenmektedir.

1

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı hazırlıkları yapmaya başladıysanız mutlaka çeşitli süsler de almalısınız.  Yılbaşı süsü olarak çeşitli şapkalar, fırfırlar, ledler vb. satın alabilirsiniz.

2

Playstation 4

Normal yılbaşı hazırlıklarında biraz masraflı gibi duran Playstation 4 cihazı, yılbaşı eğlencenizi ikiye katlayacaktır. Bir Playstation 4 satın alarak yılbaşından sonra da severek çeşitli oyunları oynayabilirsiniz.

3

PC Oyunları

Playstation satın alarak fazla masraf yapmak istemiyorsanız bilgisayar oyunları da satın alabilirsiniz.  Her evde artık iyi ya da kötü, bir bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlara alacağınız oyunlar sayesinde de Playstation cihazında olduğu kadar eğlenebilirsiniz.

4

Kutu Oyunları

Eğer yılbaşı hazırlıkları yapıyorsanız kutu oyunları almaya asla ihmal etmeyin. Yılbaşının simgesi haline gelen bir başka çeşit olan kutu oyunları, sizi eğlendirmeye başaracaktır. İsterseniz tombala, kızma birader gibi geçmişte çok sık karşılaştığımız oyunları satın alabilir, isterseniz de son zamanların popüler oyunlarından tercih edebilirsiniz. Bu konuda karar tamamıyla size kalıyor.

5

Football Manager 2016

Eğer bu listemizi göz önüne alarak alışveriş yapıyorsanız, bilgisayar oyunu da almaya karar verdiyseniz mutlakaFootball Manager 2016 oyununu satın almalısınız. Ben oyunu satın aldıktan sonra günlerdir severek oynadığımdan dolayı sizlere de öneriyorum.

bonus

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply