SAMSUNG GALAXY S5

f-samsung-galaxy-s5-16gb

Samsung markası tarafından sunulan Galaxy S5 modelinin 16 GB’lik boyutu adeta bir işlemci canavarı olarak tanımlanmaktadır. Dört çekirdekli ve 2.5 GHz özellikli bir işlemciye sahip olan Samsung Galaxy S5 modeli ile beraber internet ortamında dolanırken hızınıza siz dahi şaşıracaksınız. Üst düzey bir işlemciyle donatılmış olan bu muhteşem cihaz sayesinde bütün internet bağlantılarınız ışık hızında olacaktır. Ayrıca oyunlarda elde ettiğiniz performansa sizler de hayran kalacaksınızdır.

2 GB RAM ile beraber gelen cep telefonun 2800 mAh bataryası ise kullanıcılarına hiç tükenmeyen bir akıllı cep telefonu deneyimi sağlayacaktır. Samsung Galaxy S5 modeli hakkında temel bilgilerin ve diğer teknik bilgilerin de bilinmesi gerekir. Dokunmatik bir dizayna sahip olan bu cihaz DLNA, MHL, GPS, Wi-Fi ve genişletebilir hafıza özellikleriyle de dikkat çekmektedir. İşlemci türü olarak Qualcomm MSM8974AC Snap Dragon 801 tercih edilmiştir. 4 çekirdekli işlemciye sahip olması da ilgi çekici bir hale gelmesini sağlamaktadır.

2.5 GHz CPU hızı olmasının yanı sıra 2 GB RAM, 16 GB dahili bellek gibi özelliklerinin yanı sıra 5.1 inç ekran boyutu, 1080×1920 pixel ekran çözünürlüğü ve Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı da Samsung Galaxy S5 cep telefonunun özellikleri arasındadır. www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ web adresi içerisinde satışa sunulan cep telefonu modelinihem uygun fiyata hem de güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply