Omega 3 Faydaları Nelerdir?

Triple-Fish-Oil-1400-D3_4528_1

Balık yağlarının diğer hayvan yağlarına oranla doymamış yağlardan oluştuğu görülür. Genel olarak hayvan yağları doymuş yağlardan oluşur. Bunun dışında bitkisel içerikli yağların da doymamış olduğunu söylememek mümkündür. Balık yağının içeriğinde omega 3 yağı bulunur. Bu yağın en ilginç yanı da asıl kaynağının yeşil yapraklı bitkiler olmasıdır. Ürünün sağladığı yararlar oldukça fazladır. Enerji üretiminde rolü büyüktür.

Kalp krizi olma olasılığını minimum düzeye indirir. Ürünün kullanılması için önerilen dozun aşılmamasına dikkat edilmesi gerekir.Omega 3’ün aynı zamanda hareketleri kolaylaştırarak,  konsantrasyonu arttıracak etkisi bulunur. http://www.gnc.com.tr/Triple-Omega web sitesi üzerinde bulunan tüm ürünler kategoriler halinde sunulur. Balık yağı kategorisinde yer alan omega 3 yağının uzman kontrolünde dozunun belirlenmesi gerekir.

Omega 3’ün Sağladığı Yararlar

Beyin yapısı için oldukça büyük önem arz eden ürünün bunamayı önleyici etkisi vardır. Şiddetli ağrıların azalmasına yönelik mucizevi bir etkisi bulunur. Çevrenizde kişilik bozukluğu belirtisi başladığını hissettiğiniz yakınlarınıza yararı dokunacak bir üründür.

Sitede yer alan ürünler ilaç özelliği taşımaz. Ürünler tedavi amacı ile kullanılmaz ancak tedavi yönünde yapıcı etkisi bulunur. Site üzerinden temin edilen ürünler 15 gün içerisinde iade edilebilir. Ürünlerin iadesinin kabul edilebilmesi için; faturasının, iade formunun ve ambalajının eksiksiz olması gerekir. Aynı zamanda ürünün eksiksiz bir şekilde iade edilmesi gerekir. Bu şartların sağlanmaması durumunda ürünün iadesi kabul edilmez. Site için belirtilen iletişim numarası üzerinden profesyonel personeller tarafından detaylı bilgi temin edilebilir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply