Benzinli ve Dizel Jeneratör Çeşitleri

AAP-1000i_24_1

Çok sayıda işyerinin gereksinim duyduğu jeneratörler artık daha gelişmiş bir teknoloji ile üretildiğinden daha güvenli bir kullanım da sunuyor. Ayrıca gelişen yeni teknikler jeneratör çeşitlerinin tasarımlarında da bazı değişimleri beraberinde getirdi. Özellikle sektöründe lider konumda olan aksa jeneratör tarafından geliştirilen yeni ürünler işlevsel ve üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yeni Aksa Jeneratörlerin Özellikleri

Bu yeni tasarımlar artık daha küçük ebatlara sahip. Yer bakımından sıkıntı çeken işletmeler, yepyeni aksa jeneratör tasarımların sayesinde yer sorunundan kurtuluyor. Her ne kadar ebatları küçük olsa da bu tasarımların sahip olduğu özellikler oldukça büyük! Örneğin benzinli jeneratörler aşırı akım çekilmesi durumunda gücü kesiyor eve böylece jeneratörü koruma altına alıyor.

Genellikle jeneratör arızalarının nedeni aşırı akım çekilmesidir. Gücü yani akımı kesen mekanizma ürünün arızalanmasını da engelleyerek kullanım ömrünü ciddi düzeyde uzatıyor. Yeni jeneratör modellerinin üst bölümünde supaplı motor mevcut. Bu sayede daha pratik bir kullanım şansı sunuyor. benzer üstün özellikler markanın dizel jeneratör modellerinde de bulunuyor.

Su soğutmalı dizel motordan radyatör ve mekanik fana, elektrikli marş motorundan motor blok suyu ısıtıcısına kadar pek çok farklı özelliklerle donatılmış olan dizel jeneratör modelleri CE normlarına da uygun olarak üretiliyor. Güvenle kullanılabilen bu ürünleri daha detaylı incelemek isterseniz http://www.ankamakina.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Markanın düzenlediği kampanyalara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply