Ümraniye Dekorasyon

banyo-dekorasyonu

Yaşadığımız mekânlar zaman içinde bize sıkıcı gelmeye başlar. Bu nedenle mekânımızda bazı yenilikler yaparak yeni bir görünüm kazanmasını isteriz. Bazen duvarların renklerini değiştirmek, tavanlara kartonpiyer yaptırmak, mutfak fayanslarını değiştirmek gibi uygulamalarla bazen de komple tadilat ve dekorasyon uygulamalarıyla mekânlarımıza yepyeni bir estetik kazandırabiliriz. Tabi bu yenilikler iyi bir dekorasyon firmasınca yapılmalıdır. Tadilat ve dekorasyon işlerinin her biri ayrı ustalık gerektiren işlerdir. Ümraniye dekorasyon ve tadilat işlerini yapan firmamız ayrı ustalık gerektiren tüm işleri kendi personeliyle ve tek elden yapmaktadır. Böylece her tadilat işlemi için müşterilerimiz ayrı usta bulma derdi yaşamıyor.

Tadilat ve dekorasyon işlemleri birbirine bağlı olarak yapılır. Mesela su ve elektrik tesisatları yapılmadan duvarların sıvası ve boyası yapılmaz, fayanslar döşenmez. Tek Elden yapılan tadilatlarda bu sıraya aksamadan uyulur ve zaman kaybı yaşanmaz. Ama farklı ustalarla çalıştığınızda bir ustanın işi bittikten sonra diğer ustanın gelmesi için belli bir süre geçebilir. Bu da zaman kaybına neden olur ve tadilat zamanında tamamlanamaz. Tek elden yapılan dekorasyonlar planlanan zamanda tamamlanır.

Firmamız ev, işyeri, villa, yazlık, cafe, restoran gibi her türlü mekânın dış cephe ve iç mekân tadilat ve dekorasyonlarını yapmaktadır. Ümraniye tadilat ve dekorasyon çalışmaları kapsamında dış cephe boya badana, mantolama, izolasyon, çatı onarımı, balkon kapama gibi işleri yapıyoruz. Bu işlemler binanızı yağmur, güneşi fırtına gibi dış etkenlerden en iyi şekilde koruyacaktır. Dış cephede yapılacak bu uygulamalar evin içindeki yaşamı da etkileyecektir. Dışarıdaki gürültü, sıcak ve soğuk hava evin içine girmeyecektir.

İç mekân dekorasyon ve tadilatlarında da yine boya badana başta olmak üzere alçı sıva işlemlerini, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarını, zemin ve fayans döşeme işlemlerini, mutfak ve banyo tadilatlarını, elektrik, su tesisat işlerini, oda bölme, balkon kapama gibi işlemleri yapmaktayız. Bu işlemleri, mekânınızda yaptığımız keşif çalışmasına göre tasarlıyor, planlıyor ve uyguluyoruz. Tasarım ve projeyi sizin zevklerinize ve bütçenize göre ve ekibimizin mimari bilgilerine göre hazırlıyoruz. Uygulamayı ise kaliteli malzemelerle ve kaliteli işçilikle yapıyoruz. Firmamızı günün her saati çağrı merkezimizden arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply