Profesyonel ingilizce tercüme

Toplumumuzda yabancı dil bilmeyenlerin oranı oldukça fazla olup dil gerektiren yerlerde de kendilerini ifade edememektedir. Bu sorun çoğumuzda vardır. Fakat aşılamayacak bir problem olmayıp dil kurlarına gidebilir yada öğrenmek istediğiniz dili yerinde eğitim alarak öğrenebilirsiniz. Dil öğrenmek şart mı diye düşünenleriniz varsa eğer şöyle cevap verebiliriz. Dil öğrenmek herkes için bir gereklilik olmayıp, önem arz etmemektedir. Yani biraz bilseniz bile size yetebilir, özellikle de yabancı dil gerektiren bir işte veya bir kurumda çalışmıyorsanız. Yabancı dil bilmeseniz bile bu işi yani İngilizce tercüme ve çevirmenliği meslek olarak yapan çok kişi var. Size onlar fayda sağlayabilir. Şöyle ki işiniz gereği size İngilizce bir yazı geldi diyelim. Bu yazıyı okumanız mümkün değil çünkü İngilizceyi sular seller gibi bilmiyorsunuz. İşte bu noktada devreye çevirmenler giriyor. Eğer bir çevirmeniniz de yoksa size bu desteği hizliceviri.com fazlasıyla verecektir.

Bu site sayesinde Microsoft word, Excel, Powerpoint, PDF ve TXT uzantılı dosyalarınızı istediğiniz dilden diğer bir dile orijinal ve birebir haliyle  çevirtebilirsiniz. Çevirtebilirsiniz diyoruz çünkü internette yer alan diğer sitelerdeki gibi otomatik olarak bir çevirmeden söz etmemekteyiz. Dosya ve metinlerinizi,  birebir çevirmenler yapmaktadır.  İstediğiniz dosyayı diğer bir dile çevirtebilmek için izleyeceğiniz yollardan ilki hizliceviri.com sitesine üye olmaktır. Daha sonra dosyanızı ekleyip,  ücretinizi ödeyerek teslim almak. Bu kadar basit olmakla beraber eğer dosyanızın belli bir zaman dilimizde hazır olmasını istiyorsanız ya da ne zaman teslim edileceği konusunda tereddüdünüz var ise hiç olmasın. Çünkü ödemeyi yaparken size ne zaman teslim edileceği konusunda bir üst bilgi verilmektedir. Bu sayede işleriniz aksamayacak ve içiniz rahat olacaktır.

Artık okuldaki yabancı dildeki bir ödev metni ya da şirketinizin yabancı dildeki bir metni sizin için sorun olmasın. Kaliteli, profesyonel ve işinde disiplinli bir ekibe sahip olan bu firma flormar, Garanti koza llp,  Turkcell Superonline, TTNET ve Farplas gibi kurumsal olarak çeviri hizmeti de vermektedir. Çevirileriniz ve buna dair sorularınız için daha detaylı bilgi için sitede yer alan müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply